5 רעיונות להרמת כוסית יצירתית

הרמת כוסית יצירתית

החגים כבר כאן, ולא מעט משרדים וארגונים מקיימים הרמת כוסית חגיגית לכל העובדים. כדי לייחד את הרמת הכוסית, ולהפוך אותה לשונה – אספנו 5 רעיונות יצירתיים בעבורכם. שנתחיל?

בסימן בריאות

לאחרונה טרנד הבריאות הפך לניכר בחייהם של רבים, ועל כן ניתן לארגן הרמת כוסית חגיגית בסימן בריאות. תחילה, תוכלו להזמין מגש פירות הכולל מגוון פירות העונה, ואף ניתן להכין מבעוד מועד מים עם טעמים ייחודיים, משמע השריית מים עם פירות שונים בקנקנים. מה עוד? אפשר להגיש פירות יבשים ומגשי ירקות בתיבול טחינה.

הפעלה קלילה לעובדים

כדי שהרמת הכוסית תהיה מעט יותר מעניינת, תוכלו לשלב בתוכה הפעלה קלילה לעובדים. ערכו הגרלה שמית, כך שכל עובד יגריל שם של עובד אחר. חלקו כרטיסי ברכה, דפים, מדבקות ושלל חומרי יצירה, ובקשו מכל אחד לכתוב ברכה עבור העובד שעלה בגורל. לא רק שמדובר בפעילות נהדרת, אלא שהיא גם עשויה לגבש בין העובדים ואף ליצור חברויות חדשות.

הרמת כוסית בטבע

חובבי הטבע וודאי יסכימו שאין דבר מיוחד יותר מאשר פיקניק בטבע, ועל כן תוכלו לקחת את העובדים לשעה וחצי של פיקניק בטבע הכולל סנדוויצ'ים, מאפים, בקבוקי יין ושתייה קלה. מי שירצה, יוכל אף לקיים פעילות מגבשת במהלך הרמת הכוסית.

העצמה אישית

בין אם מדובר בהרמת כוסית לכבוד השנה החדשה, לכבוד סוכות או אפילו לכבוד פסח, טוב תעשו אם תאפשרו לכל עובד להציב לעצמו יעדים לשנה החדשה. לא מדובר בהכרח ביעדים מקצועיים אלא דווקא ביעדים אישיים. נכון, לא כולם ישמחו לחלוק את כוונותיהם האישיות במהלך המפגש, ולכן כדאי לעדכן את העובדים על כך מבעוד מועד, ולו כדי שימצאו נושא אותו הם מרגישים בנוח לחלוק עם כולם.

הרצאה מעשירה

א הרמת הכוסית תוכלו להעביר באמצעות הרצאה מעשירה של מרצה מוכר, למשל יובל אברמוביץ', מיכל צפיר וכו'. בין אם זו הרצאה על הגשמת חלומות, על אורח חיים בריא או על הצבת מטרות בחיים, מדובר בפעילות מעשירה ומיוחדת.

 

כיצד הרמת הכוסית במשרד תיראה? זה תלוי בכם. בחרו את הפעילות האידיאלית ביותר, ותכננו את החוויה באופן יסודי. חג שמח!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »