מתנות שוות לחובבי הצילום

מתנה לבן זוג

אחד הדברים הקשים כשמדובר בלבחור מתנה לאדם קרוב אלינו היא הפחד שלא נקלע לטעם שלו. אך אם אתם מתמקדים בתחביב אחד, ייתכן ותצליחו למצוא מתנה לא רעה בכלל.

הפעם בחרנו להתמקד בחובבי הצילום. ישנם אביזרים רבים אותם תוכלו לתת במתנה לכל חובב צילום, אנחנו בחרנו רק 4 מתוכם-

ליציבות המצלמה בכל מקום

אם הצלם שלכם לא מצלם אקסטרים ומעוניין בתמונות קצת מטושטשות, אנחנו יכולים להעיד שאחד הדברים החשובים לכל צלם הוא עניין היציבות של המצלמה שלו. על כן, ישנן חצובות רבות ושונות המאפשרות משחקים רבים של מצבים והעמדות. זו למשל יכולה להיות מתנה לבן זוג שאוהב לצלם באזורים לא כל כך ישרים ויציבים כמו בחוף הים או במהלך טיול הררי.

למקוריות שבצילום

אין מה לעשות, היום להיות מקורי נהיה קצת יותר קשה כשלכל אחד יש בטלפון שלו מצלמה ואנחנו נודה בזה, המצלמות של הטלפונים די טובות. ישנן אלף ואחד תמונות שנראות פחות או יותר אותו הדבר. אך עם האביזר הנכון, למשל כדור בדולח קטן, שיכול להעניק לנוף מראה שונה ומרהיב ביופיו, התמונה יכולה לצאת פי אלף יותר טובה ולהביא איתה תגובות טובות גם כן. מתנה מקורית ופותחת יצירתיות.

לנסות דברים חדשים זה דבר טוב

נגיד ואח שלכם אוהב לצלם עם מצלמות איכותיות ויש לו מגוון רחב של עדשות יקרות. נגיד שאתם רוצים לפתוח אותו לרעיון חדש והוא העדשות לפלאפון הנייד. נסו לפתוח את אח שלכם לנסות דברים חדשים, מה שאומר שיתחיל לצלם עם הפלאפון הנייד שלו, אבל כמו שהוא מכיר. שיחליף עדשות למורת רוחו, לפי מזג האוויר או לפי התנועה. תראו לו שזה לא כזה נורא כמו שהוא חושב ושזה אפילו די נוח.

לצילום מסחרי או נקי

בזמן שכל מה שמצטלם עבור השיווק והמכירה כמעט תמיד מצטלם על רקע לבן, מתנה מצוינת לצלמים שאוהבים מינימליזם או לצלם עם רק לבן מאחורי הקומפוזיציה שלהם, אתם ממש יכולים לקנות לחברה שלכם את קופסת התאורה הקומפקטית לצילום מקצועי. חכו לאחר שתשמש בה בפעם הראשונה וראו את התגובה שלה ואת התמונות אותן היא צילמה. תסמכו עלינו ששתיהן יהיו מעולות.

מי שאוהב צילום אוהב גאדג'טים הקשורים לעולם הצילום. בין אם זו בן הזוג, אבא, אח או מכר. מי שאוהב צילום ישמח לקבל מכם מתנה שמאחוריה עומדת המחשבה עליהם. כך שאתם יכולים להרשות לעצמכם להתפרע עם החצובות, העדשות וכל דבר בעצם הקשור לעולם הצילום הן מאחורי המצלמה והן בעיצוב מה שלפני המצלמה.

לכו תדעו, אולי יצא לכם מכל זה איזה אלבום תמונות אותו תוכלו לפתח ולשמור.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »