הדרכה לרענון מלגזה

כל כלי שנעשה בו שימוש מתבלה במהלך הזמן. החלקים שהיו מהירים וחלקים מתחילים לחרוק פה ושם, והתחושה היא שהכלי מזדקן ולא ממלא את תפקידו כיאות. אך יש להבין שלא תמיד הדבר אכן מאותת על בלאי ועל תקלות. כי במקרים רבים ניתן לרענן את הכלי ולחדש אותו בצורה מהותית. כך שהוא יחזור להיות כמו חדש ממש. וזאת באמצעות תהליך פשוט ולא יקר. כן, הכלי עשוי להיות כמו חדש לאחר תהליך קצר של ריענון.

 

רענון למפעיל המלגזה

בנוסף לחידוש הכלי עצמו, חשוב להבין כי גם המפעיל צריך לעבור רענון מפעם לפעם. מעבר להבנה ולהיגיון שעומדים בבסיס הדברים, חלה חובה חוקית על כל מפעיל מלגזה. וזה אומר שעליו לקחת קורס רענון עבור מפעיל מלגזה מפעם לפעם ולעבור רענון של ממש. וזאת כדי להבטיח כי רישיונו להפעיל את הכלי תקף, וכי יש לו את היכולות הנדרשות להפעלה כנדרש.

 

שימוש נכון ואחזקה הולמת

ההמלצות הן שתיים:

  1. שימוש על פי ההנחיות – שימוש במלגזה חייב להתבצע על פי ההנחיות. ציות להנחיות והגבלת השימוש במלגזה בהתאם לכך, יגנו על המלגזה מפני נזקים ובלאי בעלי משמעות. ויאפשרו לכם ליהנות מהמלגזה שלכם שלמה לאורך תקופה ממושכת יותר.
  2. אחזקה נכונה – בעת הרכישה מקבל הקונה גם הנחיות באשר לאחזקה נכונה של המלגזה. הנחיות אלו נועדו לאפשר שימוש נכון תוך הגנה על המכשיר ועל חלקיו. וזאת כדי לדאוג לכך שהכלי יהיה מוגן מפני נזקים, יעשה מלאכתו כראוי וזאת תוך הגנה על כל מרכיביו וחלקיו. כאשר מתחזקים נכון את המלגזה הוא נותר שמור היטב ורענן, ואינו צובר נזקים תוך כדי שימוש. חשוב ליישם את ההוראות הללו ולהימנע משימוש ממושך ללא פעולות אחזקה. מפעם לפעם יש גם לבצע פעולות בעזרת איש מקצוע.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

יועץ פיתוח
אנשי מקצוע
daniel

יועץ פיתוח

כל בניה, אם לא נתכנן אותה בדיוק כמו הנהלים הקפדניים, בהתאם לחוקים ונתינת התייחסות לכל הפרטים הגדולים והקטנים, הרי שהיא עלולה להסתיים באסון. מאמר זה

קרא עוד »