מגני אצבעות ולמה חשוב להתקין אותם בגני ילדים

מגני אצבעות

גן ילדים זהו אחד המקומות הכי הומים שיש, המון רעש, המון התחוללות, ילדים משחקים, רצים, משתוללים ומאוד קשה להיות במעקב ולשמור על כולם שיהיו בריאים. לכן חשוב ממש שכמחנכים ואנשים שרוצים לשמור על בריאות הילדים נתקין את כל מוצרי הבטיחות שיש, בשביל למנוע אסונות ומקרים לא נעימים. אחד מן המוצרים ששומר על ילדינו בבית או בגן הילדים הוא מגני אצבעות. מכיוון שכאשר מדובר בילדים קטנים, אנחנו חוששים כי הם בטעות ימעדו ויכניס את ידיהם בין חריצי הדלת, הוא פשוט ייסגרו את הדלת על אצבעותיהם.

מגן אצבעות pvc

המגן הבטיחותי ביותר שיש כיום הינו מגן בטיחותי 180 שפותח על ידי חברה ישראלית בטיחותי. המגן עשוי מחומר pvc, וניתן לייצר אותו בכל מיני צורות וגוונים, צבעים שונים, ובכל להתאים אותו לדלת שלכם. כמו כן ניתן לרכוש גם מגנים שקופים, כאלה שאתם בכלל לא תשימו לב שהם נמצאים על דלת ביתכם. המגן עצמו נתפס על ידי שתי מוטות אלומיניום שמחברות ומחזקות אותו. אחד היתרונות של מגן האצבעות הוא קלות ההתקנה של המוצר, על ידי דבק דו צדדי ובכך כל אחד יכול להתקין בעצמו את המוצר.

מוצרים משלימים

ללא ספק בשביל לשמור על בטיחות גבוהה בגן הילדים שלכם, יש לרכוש עוד כמה מוצרים נוספים. אחד המוצרים הוא מחזיר שמן לדלת, בעזרתו אתם יכולים להיות בטוחים כי הילדים יישמרו תמיד קרוב אליכם ותחת עין פקוחה שלכם. כי זהו בעצם מוצר אזר גורם לכל דלת שנפתחת ישר להיסגר ולא להישאר פתוחה בטעות. כמו כן מוצר זה עוזר לשמור על טמפרטורת החדר ובך עוזר לחסוך בחשמל. מוצר נוסף שייתן לכם הרבה ביטחון בגן הוא מגן שמשות. מוצר זה מורכב על גבי החלון בגן, שומר על החלון מפני שבירה, גם כאשר כדור או ילד או כל דבר אחר הפוגע בחלון, תוכלו להיות בטוחים כי החלון יישמר ויהיה שלם. על כן מגן אצבעות וכל המוצרים הנוספים כמו גם חומר למניעת החלקה הם ללא ספק מוצרים הכרחיים בכל גן, רכשו עוד את המוצר שמתאים עבורכם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »