כיצד דואגים שהעובדים שלכם יעברו את הקיץ בשלום?

מאווררים תעשייתיים

ימי הקיץ כבר כאן ובמפעלים רבים מנהלים כבר מנסים להטיב עם העובדים שלהם ולדאוג לסביבת עבודה בטוחה עבורם. אז כיצד ניתן לדאוג שבפסי ייצור ובמפעלים עובדים יוכלו לקבל את התנאים הטובים ביותר לעבודה בחום? כמה עצות טובות בהמשך.

דאגו לפנות פסולת בזמן – על מנת להקל על החום ולמנוע אסונות ודליקות, חשוב לפנות פסולת במפעל ובאזור שמסביב. יש לדאוג לפנות את הפסולת ולנקש עשבים שוטים אם צמחו בסביבה. יש לשטוף ולטאטא את האזור לפחות פעם בשבוע. בנוסף יש לבצע ניקיון באזור באמצעות חומרי ניקיון מתאימים.

שימו לב לצפיפות באזור העבודה – חשוב לשים לב שאזור העבודה נוח ואינו צפוף מידי. כאשר העובדים שלכם עובדים בצפיפות הם עובדים בצורה מסוכנת ולא נוחה. שימו לב שלכל עובד ישנה סביבת עבודה נוחה ובטוחה לעבוד בהף, והוא אינו נתקל בעובד השני או מפריע לאחר בזמן העבודה.

אווררו את חלל העבודה – חשוב לוודא כי חלל העבודה מאוורר גם על ידי חלונות וגם על ידי פתחי אוורר. בנוסף יש לדאוג בחודשי החום כי המקום קריר ומאורר על ידי מאווררים תעשייתיים, מזגנים וכל אלמנט המכניס קור לאזור. בנוסף האוורר יסייע לכם לכל לבצע סירקולציה ואידוי של חומרים שונים מהחלל כמו צבע, עשן, אדים מסוגים שונים, גזים ועוד.

דאגו למים קרים בכל זמן! – חשוב שבמפעל ובסביבת העבודה יהיו מי שתיה קרים , חמים ובטמפרטורת החדר. המים עליהם להיות מים מסוננים שניתן לשתות. בנוסף, יש לדאוג לעמדת קפה ותה לעובדים. דאגו למקרר בו יוכל העובדים להחזיק בקבוקי שתייה לצינון גופם ודאגו גם אתם לבקבוקים כאלה.

כסאות ומקומות ישיבה – עוד חשוב לדאוג לעמדות בהם ניתן לשבת. בחודשי הקיץ החום מתיש ולכן עובדים רבים מותשים ומעוניינים ולבצע את העבודה בישיבה או אפילו לנוח מתחת למאווררים תעשייתיים לכמה דקות. אתם כמעסיקים חייבים לאפשר זאת ולכן חשוב לדאוג לכיסאות, עמדות ישיבה ומערכות ישיבה לשעות ההפסקה.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בעובדים בריאים, חזקים, נאמנים שעובדים במקסימום תפוקה עם מינימום תאונות – דאגו להעביר את הקיץ בשלום ולאפשר תנאים טובים בעבודה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

מחסן גינה
הכל
daniel

זיפות גגות במרכז 

אתם שמים לב שמים חודרים אל הדירה שלכם דרך הגג? נדמה לכם שאולי מדובר על בעיית רטיבות או שצריך לבצע איטום שוב? אם כך, כדאי

קרא עוד »