איך ממזגים מבני תעשייה

מאווררים תעשייתיים

בארץ תעשיות היצור מפותחות מאד ובחללי היצור ישנם עובדים רבים מתפעלים מכונות גדולות ומשכוללות. התעשיות בארץ כוללים מפעלים: מפעלים, מבנים לוגיסטיים, האנגרים, בתי ייצור, בתי חרושת ומגוון חללי יותר בהם ישנם גם עובדים שזקוקים למיזוג אוויר וגם מכונות שתחזוקתן דורשת אוורר תמידי.

מלבד זאת אוורר המקום תורם לתפוקת העובד להעדר מחלות שכרוכות בחום הגוף, לייצור מהיר יותר, ולעבודה טובה יותר של המכונות ובחלל העבודה. אז כיצד ניתן לאוורר חללי ייצור ומבני תעשייה? כמה דרכים טובות בהמשך.

מיזוג אוויר מרכזי ומפוצל – אחת הדרכים הטובות למזג חללי ייצור ומבני תעשייה הוא באמצעות מיזוג אוויר מרכזי ומפוצל. כאשר אתם ממזגים את האוויר בכל חללי העבודה אתם דואגים לסביבת עבודה נעימה וקרירה יותר, וחשוב לעשות זאת על ידי מגוון מזגנים מפוצלים. עם זאת קירור חלל העבודה על ידי מזגנים אינו מתאים לעבודה בה ישנם שבבים של עץ, נסורת, אבק רב ושבבים ייצור משום שאז הם נתפסים במסנני האוויר.

מאווררים תעשייתיים – פתרון זה הינו גם כן נפוץ בקירור מבני תעשייה. מאוורר תעשייתי שממוקם בעמדות עבודה, כאשר לכל עובד ישנו מאוורר תעשייתי בעמדת העבודה שלו, יכול להיות אידיאלי לחללי ייצור. כיום ישנם מגוון מאווררים תעשייתיים שמתאימים לתעשיות הייצור וכדי להתאים את המאוורר הטוב מכל, יש לבחור את המאווררים שמתאימים לגודל החלל שלכם ולצרכים שלכם. בנוסף, כיום ישנם מאווררים המושתתים על טכנולוגיה חכמה שמווסתת את האוויר לפי דרישה, ומפזרת אותו באופן שווה בחלל. מאווררים מסוג זה מתאימים בעיקר לנגריות, חדרי ייצור שעוסקים במחזור, קרטוניות, מטבחים ועוד.  

בידוד נכון – דרך נוספת למזג מבני תעשייה היא באמצעות בידוד נכון למבנה. כאשר מבנה התעשייה מבודד בצורה נכונה, הוא פחות סופג את קרני השמש ומתחמם. לכן חשוב בבניית מבנה התעשייה להתחשב באקלים החם של מדינה ישראל ולבנות מבנה מבודד נכון. דאגו לחומרים מבודדים בבנייה שלכן, ולאלמנטים שיצלו על המבנה ובכך תוכלו ליהנות ממבנה תעשייה שפחות חם בו בימי החום הקשים.

 

בנוסף מאמר זה עשוי לעניין אותך 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

מחסן גינה
הכל
daniel

זיפות גגות במרכז 

אתם שמים לב שמים חודרים אל הדירה שלכם דרך הגג? נדמה לכם שאולי מדובר על בעיית רטיבות או שצריך לבצע איטום שוב? אם כך, כדאי

קרא עוד »