כל מה שרציתם לדעת על חללי עבודה משותפים

חללי עבודה משותפים, פיתחו מוניטין של הגברת התפוקה ושיפור השירות, שיפור בריאות העובדים וטיפוח היצירתיות. אבל אנשים נוטים להשתמש בשני המונחים זה בזה, בדרך כלל כחלופות המועדפות לסביבה הארגונית השטוחה והבלתי מעוררת השראה.

כל מה שרציתם לדעת על חללי עבודה משותפים

התייעלותו של עסק קשורה באופן ישיר ברמת הנוחות לה זוכים העובדים. עובדים שמרוצים ממקום העבודה, יתנו תמיד אקסטרות ותוספת כח לעסק ולחברה. אם רוצים לעשות את זה כמו שצריך, חשוב לבחור לנהל את העסק דווקא בחללי עבודה משותפים.

מהם מרחבי עבודה משותפים?

חשבו על סביבות עבודה משותפות כמשרד משותף, פיזי או וירטואלי, בו עובדים של אותה חברה יכולים לעבוד יחד.

סביבות עבודה פיזיות משותפות, בדרך כלל כוללות שירותים מסורתיים שיש לכם עסק כמו מכונות פקס, מדפסות, ריהוט וציוד מחשבים. מרחבי עבודה משותפים הם אלו המאפשרות למשתמשים לשתף פעולה במקום אחד.

מהו חלל עבודה?

חללי עבודה הם כמעין פריסות פתוחות יותר עבור סטארט-אפים, עסקים קטנים ופרילנסרים. חללים לעבודה יכולים להכיל קומות שלמות, ומאפשרים לעסקים ואנשים לחלוק שולחנות ואזורי טרקלין משותפים, כמו גם שירותים, בר אספרסו, מטבח וחדרי ישיבות.

חללי עבודה אידיאליים לסטארט-אפים ויזמים המחפשים אלטרנטיבה חסכונית יותר ומרכזית קהילתית למשרד מסורתי או ביתי.

מה ההבדל בין חללי עבודה ומשרדים משותפים?

חללי עבודה מיועדים ליזמים, פרילנסרים ועסקים המחפשים פתרונות משרדיים נוחים יותר, או סתם רוצים סביבה שמעודדת יצירתיות ושיתוף פעולה.

חללי משרדים משותפים מיועדים לעסקים גדולים, ארגונים או תאגידים מבוססים הזקוקים לכל ההטבות המסורתיות של משרד (כגון שירותי הדפסה והעתקה, חדרי ישיבות, חללים גדולים) דבר שמקנה להם אפשרויות רבות יותר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »