כל בעל עסק צריך ליווי עסקי – שירות חובה

ליווי עסקי הוא מוצר חובה לכל בעל עסק. מי שהפנים זאת ופועל כך, יש לו סיוע מקצועי ברבדים שונים של העשייה העסקית.

ליווי עסקי 

במהלך ניהול העסק, הבעלים נתקלים בהצעות עסקיות מעניינות, בבעיות עם עובדים ונחשפים לקושי בהתנהלות הכלכלית. כאשר יש להם ליווי עסקי, יש להם למי לפנות ועם מי להתייעץ. 

היועץ העסקי שמעניק ליווי לעסקים מכיר עם הזמן את העסק באופן מעמיק ולכן הוא מסוגל לבצע יחד עם הבעלים סיעור מוחות, להציף את כל מה שקורה ולחפש דרכים נכונות כדי לשפר את המצב על ידי התייעלות ושיטות עבודה חדשות, פיטורין של עובד מסוים, פתיחת מחלקה חדשה, פיתוח ערוצי מכירה לחו"ל ואופציות רבות נוספות.

כאשר לבעל העסק אין עם מי להתייעץ, הוא מתייעץ עם עצמו, אך מכיוון שאין לו די מיומנות עלול להיווצר מצב שהוא יגיע למסקנות לא נכונות ויבצע טעויות אסטרטגיות. זאת כיוון שלא צפה את מה שעלול לקרות. 

החשיבות של הליווי העסקי 

אדם מקצועי שמעניק לעסקים השונים ליווי עסקי, הוא גורם בעל ניסיון רב בעסקים אשר פועלים בתחומים שונים. מכיוון שהוא סייע כבר לעסקים שנקלעו למצבים מיוחדים במהלך הפעילות שלהם, הן מצבים חיוביים שהובילו לכך שהעסק צמח והן מצבים שליליים שהובילו לכך שהעסק קרס. 

הוא רואה את ההתנהלות מכל זוויות המבט ההיקפיות ולכן יכול לשים את האצבע על הנקודות האקוטיות ולומר לבעל העסק אילו מהלכים כדאי לבצע ואילו מהלכים עדיף לעצור כדי שהם לא יסכנו את קיומו של העסק.

הימצאותו של ליווי עסקי יוצרת קו מנחה אשר סולל את דרכו של העסק להיות יציב ופורה כלכלית לאורך זמן.

למידע נוסף היכנסו לאתר מנו בן הרוש

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם