פינוי מחסנים

מחסנים ביתיים או עסקיים הם מקומות שיש בהם כמויות עצומות של ציוד. בדרך כלל גם הבעלים שכחו במקרים רבים מה הם אחסנו במחסנים לפני שנים רבות.

פינוי מחסנים 

יש כמה סיבות שבגללן יש צורך לפנות מחסנים עם חברת פינוי בזמן כמו עקב מכירת הנכס שהמחסן הוא חלק ממנו, הצעה של השכרת הנכס שגם היא כוללת את המחסן, או מעבר דירה המצריך את הובלת כל הפריטים החשובים ופינוי של כל השאר.

על פי אופיו של כל מחסן, אפשר למצוא בו פריטים אחרים כמו לדוגמה, אם מדובר במחסן של בית פרטי יש בו כלי גינה רבים, מכסחת דשא ועוד. בנוסף לכך רהיטים ללא שימוש, סוגים שונים של ציוד וארגזים עם המון דברים, שאין בהם צורך.

פינוי ציוד ללא עלות 

רוב הלקוחות מעדיפים לא לשלם עבור ההובלה וכך הציוד מנותב למקומות שונים בהתאם לצורך. חלק מהציוד מועבר למכירה ישירה, לתיקון או כתרומה לעמותות שונות הזקוקות לציוד הרלוונטי. כמו פריטים לילדים, רהיטים למשפחות שונות ועוד.

פינוי מחסנים גורם לא אחת לקושי במיוחד אם יש שם מזיקים ולכן העדיפות היא שגורמים מקצועיים יפנו את כל הציוד, ישליכו למכולה את כל הציוד המיותר ובדרך זו יצליחו לפנות תוך פרק זמן קצר את כל המחסנים.

פינוי מחסן של עסקים 

גם עסקים צוברים עם הזמן פריטים רבים, הם אגרו דברים שאולי יהיה להם שימוש בעתיד אך למעשה הציוד נותר כמו שהיה לפני הרבה שנים כשאחסנו אותו. במקומות רבים אפשר למצוא ציוד טכני, כבלים, כלי עבודה, ציוד חשמלי והכל מתיישן עם הזמן ומעלה חלודה. 

לכן זורקים את כל הפריטים הישנים או מעבירים אותם למחזור, מוכרים מה שיש לו ערך ותורמים לעמותות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »