ניקוי בקרח יבש

ישנם לא מעט מקומות בהם לא ניתן לבצע ניקוי באמצעות חומרי ניקוי מאסיביים או באמצעות לחץ מים. מקומות מעין אלה, עדיין זקוקים לניקוי יסודי ולכן, ניקוי זה חייב להתבצע באמצעות פעולה איכותית מחד, שתסייע בניקוי היסודי ומאידך, ללא פגיעה במקום עצמו ובכל מה שהוא מכיל בו. כיום, באמצעות פעולת ניקוי בקרח יבש, ניתן להסיר לכלוך ושאריות חומרים שהצטברו בכל מקום בשל תנאי סביבה, באופן יסודי ואיכותי.

ניקוי בקרח יבש – במה מדובר

ניקוי בקרח יבש הוא תחום שמשתמשים בו לא מעט במדינות מתקדמות. מדובר בסוג ניקוי אשר ידוע כניקוי אקולוגי וידידותי לסביבה. פעולת הניקוי כוללת התזה של קרח יבש באמצעות טכנולוגיה ייחודית. באמצעות התזת קרח יבש, ניתן לנקות באופן יסודי כל מתחם באשר הוא, על כל הלכלוך שדבר בו, בכל מקום שבלתי אפשרי לנקות אותו באמצעות מים או חומרי ניקוי. שיטת ניקוי בקרח יבש ידועה כשיטת ניקוי בטוחה מאוד שכן, היא לא פולשת לתוך המשטח אשר אותו מנקים ולכן, האזור שמנקים איננו נפגע בשום באופן, אלא רק מקבל מראה נקי וטוב יותר.

באיזה מקומות כדאי לבצע ניקוי בקרח יבש

כאשר מדובר בניקוי של מקומות עמידים או בניקוי מקומות עדינים, חשוב מאוד לבחור דווקא בשיטת הניקוי באמצעות קרח יבש. מדובר בשיטת ניקוי שרלוונטית מאוד למכונות תעשייתיות, לוחות בקרה, ארונות חשמל ועוד. הקרח היבש יכול להסיר פיח שהצטבר במקום, שמן שנספג, כתמים שונים, גרפיטי ועוד. כמו כן, הקרח היבש יכול להסיר כתמים שנדבקו למשטח כגון: כתמי דבק ועוד. אין ספק שמדובר באחת משיטות הניקוי היעילות והאיכותיות ביותר עבור מגוון רחב של משטחים הדורשים ניקוי. בכדי שתהליך ניקוי באמצעות קרח יבש, אכן יתבצע בצורה הטובה והאיכותית ביותר, חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה כמו ניר לי פתרונות. אין לבחור באנשי מקצוע רלוונטיים לתהליך, בטרם ביררתם היטב אודותם ובדקתם האם יש להם המלצות, ותק וניסיון בתחום והאם הם יודעים כיצד להשתמש בטכנולוגיה החדשנית של ניקוי באמצעות קרח יבש לכל מתחם אשר זקוק לשיטת ניקוי זו.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם