מזרנים זוגיים מפנקים במיוחד

להיות בזוגיות זה דבר כיף במיוחד! יש ליד מי להתעורר בבוקר, יש מישהו שדואג ומפנק, וניתן כמובן ליהנות מאהבה ומערכת יחסים אמינה.

עם זאת רבים הזוגות שעד כמה שהם אוהבים ומאוהבים אחד בשני, עדיין לא מצליחים לישון יחדיו כמו שצירך, תוך ששינה לא טובה יכולה לקרות בשל נחירות, תנודות של בני הזוג, ואף מזרן קטן מידי שלא מספק את המרחב הדרוש.

בשל כך חשוב לשים את הדגש על מזרן נוח יותר וכזה שיתאים לבני זוג שרוצים גם לנוח בלילה וליהנות משינה מטיבה וממזרן בריא ומפנק.

מזרנים זוגיים

איך בוחרים את המזרן המושלם לזוג?

  • התאמת המזרן לצרכים שלכם – כאשר אתם בוחרים את המזרן, שימו לב שאתם בוחרים מזרן ללא קפיצים שמתאים לשני אנשים. כאשר המזרן קפיצי הוא בעל תנודות חזקות יותר ולכן מומלץ לבחור מזרנים העשויים פולימר איכותי עם אביזרי תמיכה נכונים. מזרנים ללא קפיצים הם כאלה שתומכים בכל נקודות הגוף, מאפשרים מינימום הרגשה של תנודות ובכך הם מתאימים לזוגות שרוצים ליהנות ממזרון ושינה נעימה ורצופה.
  • שכבת פינוק – כדי לבחור במזרן טוב ונעים שימו לב כי למזרן שכבת לטקס מפנקת משני צדדיו. מזרנים כאלה מאפשרים אופציה לישון על גבי שני צדדים של מזרן כאשר האחד עם שכבה קשה והשני עם שכבה בינונית.
  • בד איכותי – עוד בחרו בד איכותי ונושם שמקנה את היכולת לישון בנעימים בצורה רציפה וטובה. בד כזה יאפשר מזרן נקי וללא ריח לזמן ארוך.
  • תמיכת קצה – עוד יש לשים לב כי למזרן תמיכת קצה לניצול מקסימאלי של משטח השינה וזאת מפני שזוגות זקוקים לשטח שינה נרחב יותר.
  • בידוד – בחרו מזרן שמבודד את שני צדי המזרון. בכך לא תרגישו תנודות בזמן שני הזוג זזים, נכנסים למיטה או אפילו קופצים עליה!
  • אחריות – בחרו במזרן שתוכלו לקבל עליו 15 שנות אחריות. חברות מקצועיות ואיכותיות יוכלו גם להעניק לכם ניסיון של 30 ימים על המזרן וגם אחריות לטווח ארוך.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם