בדיקת דופלר

ביומיום אנו מונעים על ידי תחושות שונות אשר מפעילות אותנו וגורמות להחליט אם לבצע דבר מה או שמא לוותר עליו. זה יכול להיות התכופפות על מנת לשרוך את הנעל או אפילו הסבת הראש לאחור במידה ומישהו קורה לנו. כאבים שונים ותחושות לא נוחות עלולות למנוע מאתנו לבצע פעולות שונות שבעבר ביינו מבצעים מבלי לחשוב פעמיים.

במקרים רבים מדובר בבעיה שמקורה בזרימת דם לא תקינה. התופעה עשויה להופיע בגילאים מבוגרים או צעירים ויכולה להיות מלווה בתחושות לא נעימות. בדיקת דופלר היא בדיקה אשר מבוססת על גלי קול אשר מסוגלים לשקף באופן מדויק למדי את מצב הזרימה באזורים שונים בגוף ומכאן להמשיך לפתרון הבעיה.

איך זה עובד

המכשיר המתוחכם פועל על ידי שליחת גלי גול אל האזור שאותו אנו רוצים לבחון. במקרים רבים יהיה מדובר בגפיים, אך ניתן לבדוק גם אזורים נוספים כמו אזור הצוואר למשל. אין ספק שלאחר שמקבלים את תוצאות הבדיקה ניתן להבין טוב בהרבה את המצב וספק לו פתרון.

הבדיקה היא אינה פולשנית ולא מחייבת פרוצדורות רפואיות מסובכות. כל מה שנדרש מהנבדק הוא לשכב במנוחה ולאפשר לטכנאי לבצע את הבדיקה. מחלות אשר קשורות לזרימת דם עלולות להתפתח לבעיות מסובכות יותר, את הבדיקה מומלץ לבצע במידה וישנה תחושה של נימול או סחרחורות ואין לה הסבר ברור.x-ray-1704855__340[1]

איפה מטפלים

את הבדיקה ניתן לעבור על ידי שימוש במכשיר דופלר. מי שעורך את הבדיקה הינו טכנאי מוסמך שעבר את ההכשרה הנדרשת ויודע כיצד להפעיל את המכשיר ולקרוא את התוצאות אשר הוא פולט. חברת מדיקס את הום מציעה שירות של ביצוע הבדיקה בבית הלקוח. בדיקה בבית הלקוח חוסכת זמן רב, כאבי ראש ובירוקרטיה. הטכנאי מגיע אל בית הלקוח ומבצע את הבדיקה על ידי מכשיר דופלר מתקדם.  אין צורך בהליכים רפואיים מיוחדים והבדיקה עצמה פשוטה מאוד ואורכת זמן לא רב.

כמובן שישנן שיות נוספות על מנת לבחון זרימת דם בגוף, אך הן ברב המקרים פולשניות ובסופו של דבר מביאת את אותה תוצאה של הבדיקה הנ"ל. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף וחשוב בנושא זה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל
daniel

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »