קירות תצוגה למכירה

מכל עבר אנו חשופים לשילוט – שלטי פנים, שלטי חוץ, שלטי הכוונה, שלטי פרסום וכן הלאה. קירות תצוגה למכירה הם למעשה שלטי פרסום ענקיים. מבולבלים? מיד נציג את המידע.

קירות תצוגה למכירה

מהם קירות תצוגה?

קירות תצוגה למכירה הם שלטי תצוגה, בגודל ענק בדרך כלל, המשמשים לצורך אמצעי שיווקי. ובהרחבה –

  • מיתוג ושיווק – קיר התצוגה תורם למיתוג בית העסק, נותן השירותים או בעל המקצוע. מדובר באמצעי יעיל מאוד לחשיפה ולמיתוג מרשימים ומהודרים.
  • שיווק ייחודי – בדרך כלל, כאשר בית עסק משיק מבצעים חדשים, מוצר חדש או שיתוף פעולה עסקי מעניין, עולה הצורך להציג ולפרסם זאת כראוי. כך, קיר התצוגה מהווה אמצעי מושלם לצורך פרסום ושיווק.
  • עיצוב – קיר התצוגה משמש כאביזר דקורטיבי התורם לנראות בית העסק. באמצעותו ניתן לשדר "אווירה עיצובית" רצויה.

חשיבותו של קיר התצוגה

קיר התצוגה הוא הזדמנות מצוינת לשיווק מושכל ויעיל. כאשר בית עסק מעוניין להשיק קמפיין שיווקי, קיר התצוגה מהווה שטח יעיל לצורך מיתוג העסק. על קיר התצוגה, בניגוד לשלט פרסום קטן, ניתן להציג מגוון מסרים שיווקיים – מוצרים רבים, מבצעים שונים וכדומה. קיר התצוגה הינו הכרחי לצורך כנסים, אירועים ותערוכות. בדרך כלל באירועים מסוג זה, כל בית עסק או בעל מקצוע מקבל ביתן או שטח קטן ועליו להבליט עצמו באופן מטבי מיתר נותני השירות הרבים הנמצאים בכנס. קיר התצוגה מאפשר לו למסגר את החלל ולעצבו על פי העדפותיו בכדי שיבהיר לכל מהו החלל הזה ומה הוא מציג.

מעצבים כראוי

בכדי שקיר התצוגה יממש את תכליתו – שיווק מושכל ומוקפד, יש צורך בתכנון קיר התצוגה כראוי. יש למקמו בחלל באופן נבון ולעצב את תוכנו בקפידה. רצוי במקרה זה להיוועץ עם משווקים, אנשי פרסום וכן גרפיקאים ומעצבים כדי שיבצעו עבודה מצוינת מכל ההיבטים הנדרשים.

בשבילכם רק The Best

כדי שההשקעה שלכם תהיה שווה את תמורתה, אסור לכם להתפשר על פחות מ-The Best, חברה המספקת שירותים ופתרונות לעולם הכנסים והתערוכות. נציגי החברה ישתפו עמכם פעולה בכדי שקיר התצוגה שלכם יבצע את מטרתו בהצלחה ויהיה לבלתי נשכח. כדי להתחיל את המסע השיווקי שלכם, צרו קשר עם נציגי החברה לצורך פרטים נוספים.

כדי לקבל פרטים נוספים, פנו לאתר של דה בסט הפקת תערוכות וכנסים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »