הדברת נמלי אש – איך זה עובד

הדברת נמלי אש

נמלי אש נחשבות לאחד מסוגי החרקים הקשים ביותר להדברה. מדובר למעשה על מין פולש של נמלים, אשר הגיע ככל הנראה על ידי תרמילאים שביקרו בדרום אמריקה. תרמילאים אלו הביאו את המין הזה לארץ, ומאז הנמלים פלשו ללא מעט אזורים שונים ברוב חלקי הארץ. לעומת נמלים אחרות, נמלי אש מסוגלות לייצר לעצמן מלכות בצורה עצמאית, דבר שמגביר בצורה משמעותית את קצב ההתרבות שלהן. נמלים אלו מאופיינות בעקיצה כואבת וצורבת במיוחד, אשר עלולה אף לגרום להתקף אלרגי עבור אנשים שרגישים לכך. בדרך כלל, ניתן יהיה לראות שיירה של נמלים אדמדמות בצידי המבנים או על הקירות, מומלץ להימנע לגעת בהן, היות והעקיצות שלהן מורגשות במשך שעות. כמו כן, אחד הסימנים לכך שנמלי אש פלשו לגינה או לבית שלכם, הוא היעדר של נמלים רגילות, אשר מגורשות מהטריטוריה שלהן על ידי המין הפולש. במצב כזה, מומלץ להזמין הדברת נמלי אש מקצועית ואיכותית, על מנת לפתור את העניין מהשורש.

הדברת נמלי אש – כל הפרטים הטכניים

אנשים רבים מאמינים כי הם מסוגלים להיפטר מהנמלים בצורה עצמאית, באמצעות פיתיונות ייעודיים הנמכרים בחנויות השונות. פיתיונות אלו מבוססים על חלבונים או סוכרים, אך הם לא תמיד עובדים עם נמלי אש. חשוב להבין כי הנמלים אוספות את סוגי המזון הנחוצים להן, בהתאם למצב בקן. לכן סוג הפיתיון הדרוש להן ישתנה מתקופה אחת לאחרת. אך חברת הדברה מקצועית ואיכותית, תגיע לשטח על מנת לבחון את המצב ולהבין מהו הפיתיון המתאים ביותר לנמלים שלכם. מדביר איכותי המתמחה בתחום, יוכל להציע מספר רב של פתרונות שונים, אשר יוכלו לספק פתרון מקצועי ויסודי לאורך זמן. יש לציין, כי לעומת הדברה של נמלים אחרות, הדברה של נמלי אש נחשבת למורכבת, היות וקשה לאתר את הקן שלהן, אשר מצוי עמוק באדמה. כמו כן, יכולת ההתאוששות של הקן גבוהה יותר, בזכות ההימצאות של מספר מלכות בכל קן.

לסיכום, הדברת נמלי אש חייבת להתבצע אך ורק על ידי חברת הדברה מקצועית כמו וייס הדברות שמכירה היטב את התחום ומצוידת בפתרונות המתאימים ביותר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »