עורך דין פלילי לייעוץ על עבירות סמים

הסתבכתם בעירות סמים ואתם זקוקים לחילוץ? לפעמים אלו הבעיות הכי קטנות, ולפעמים לא ניתן להל בהן ראש – עבירות סמים עשויות להיות כאב ראש רציני הדורש עזרה משפטית.

עבירות סמים בסדר גודל מזערי

עבירות סמים עשויות להיות כמובן, בסדר גודל של מסחר או גידול רחב היקף, והכרישים הגדולים בשוק, מחזיקים עורכי דין ועזרה משפטית קבועה לשם כך. מדובר בעולם תחתון, אבל האם בזה עסקינן?

לרוב, העזרה המשפטית שנדרשת בעבירות סמים בסדר גודל קטן, היא אחרת. מדובר בעבירות על החזקת סם או גידול ביתי ואלו בעלי אפקט אחר כשזה מגיע לבית המשפט. אם אתם מעוניינים בעזרה בנושאים כאלה, הרי אתם מחפשים עזרה משפטית לעבירות סמים קטנות.

מה אומר החוק בנוגע לעבירות סמים?

החזקת סם היא עבירה פלילית, כך גם גידול ביתי, גם אם מדובר בשימוש לצרכים רפואיים, או אף מדובר באדם המחזיק רישיון רפואי משלו לשימוש בקנאביס. כל עוד מדובר בסם אסור, המוגדר כך על ידי מדינת ישראל, העבירה עומדת בעינה, ועל העובר על החוק, יש להוכיח חפותו. אם העזרה המשפטית שאתם צריכים היא בנוגע לסחר בסמים, גם אם בסדר גודל קטן, יש לקחת עורך דין המתמחה בכך, כדי לא ליפול על חוסר מקצועיות בבית המשפט ולהרחיק את הצורך בעו"ד המתמחה בשחרור ממעצר חלילה.שחרור ממעצר בבאר שבע

מה נחשב כסם?

חומר פסיכואקטיבי שמוגדר אסור על פי חוק לשימוש. אם יש חוקים מקלים במדינה על גידול או שימוש בסם לאוכלוסיות מסוימות, או על פי היתרים מסוימים, השימוש מחויב בהיתר או רישיון ספציפי זה, הנושא את שם המשתמש באופן חוקי בלבד.

הסמים המוגדרים על פי חוק הם: קנבוס על כל סוגיו נחשב כסם, וכן סמי פיצוציות, ואלו הסמים הקלים המוגדרים בחוק. קנאבוס הינו צמח הקנאביס על כל סוגיו, ועל כל צורות ההכנה שלו. סמי הפיצוציות הינם כל החומרים האסורים על פי חוק, שנכמרים מתחת לדלפק בפיצוציות וקיבלו שם אופנתי זה.

ההאשמות הנעשות על אחזקת הסמים, שונות מגידול ושונות מסחר, ויש לשים לב להבדלות הלו על פי חוקי מדינת ישראל.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »