הובלת מכולה

אין ספק כי יש משמעות אדירה לנמלים במדינה כמו ישראל שאין לה כמעט קשר יבשתי אל אף מדינה וזאת על אף הסכמי השלום עם מצרים וירדן. נמלים הם צינור החמצן של מדינת ישראל והם אחראים על רוב הסחורה הנכנסת אליה. על רקע זה ניתן להסביר מדוע לוועדי הנמלים יש כוח כל כך חזק ומדוע הם מרוויחים משכורות כל כך גדולות. העובדה כי הנמלים הם כה משמעותיים במדינת ישראל מובילה לכך כי יש משמעות גם להובלות שעושים מן הנמלים ואליהם. רוב הסחורה אשר מגיעה מן הנמלים מגיעה במכולות וזה אומר כי הובלת מכולה היא ההובלה אולי הנפוצה ביותר בישראל. הן יבואן והן חברה המייצאת צריכים לפנות אל חברת הובלות המבצעת הובלה במכולה וזאת בכדי לשלוח את הסחורה שלהם באמצעות אוניות או לקבלה מן הנמל. לכן לצד הנמל יש משמעות אדירה לחברת ההובלות.

הובלת מכולה

האם העלות של ההובלה היא גבוהה?

אין ספק כי בישראל יוקר המחייה הוא אחד הגבוהים בעולם ונראה כי המחאה החברתית כמו גם מחאת הקוטג' ושאר המחאות בישראל לא הצליחו להוריד את יוקר המחייה. אין ספק כי חלק מיוקר המחייה הוא העובדה כי בישראל יש רק שני נמלים ואלה מרשים לעצמם לקחת סכומים עצומים מהחברות המייבאות ומייצאות לארץ. אך כאן המקום לציין כי יוקר המחיה דווקא לא נגרם מהובלות מכולות ומהחברות העושות זאת. עליכם להבין כי התחרות בשוק ההובלות של מכולות היא עצומה וכי המחירים שם הם ברצפה. לכן אם אתם מייבאים או מייצאים באמצעות הנמלים אתם לא צריכים להיות מוטרדים יתר על המידה מן העלות של ההובלה מהנמל ואל הנמל.

בחנו את הנהגים של חברת ההובלה לפני שאתם בוחרים בה

כאשר אתם פונים אל חברה שתתכנת לכם תוכנה חדשה אתם בוחנים קודם על בצורה מדוקדקת את המתכנתים שלה. על רקע זה יש לציין שכאשר אתם פונים אל חברה שתוביל לכם מכולות אתם צריכים לבחון את הנהגים של החברה. אם הנהגים איכותיים אתם יכולים להיות בטוחים כי ההובלה תתבצע על הצד הטוב ביותר ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »