תאונות בבנייה – ממה הן נגרמות

תאונות בבנייה הן תאונות שמטבע הדברים לעיתים כמעט בלתי נמנעות. התאונות הללו קורות בעקבות השימוש בחומרי בניין מסוכנים וכמובן גם בכלים כבדים וציוד מסוכן מאוד. אם לא יודעים לבצע את המלאכה בצורה הנכונה או שלא עובדים עם הכלים בזהירות הנכונה, הרי שתאונות מסוג זה הן ממש בלתי נמנעות. הן תקרינה והן תפגענה הן בעובדים והן בסביבה. אך ברור כי אם אנשים נזהרים והם עובדים באופן זהיר ומקצועי, הם יצליחו לעקוף את התאונות הללו.

תהיה בטוח שיש ביטוח

אז ברור שצריך להיזהר ואין ספק שחשוב ללמוד איך וכיצד להשתמש בכל כלי העבודה, אך יחד עם זאת, חשוב מאוד לדאוג לביטוח. הביטוח למעשה הוא זה שמעניק כיסוי מלא לכל העובדים בחברת הבניה כאשר הם יודעים כי אם חלילה תקרה תאונת עבודה כלשהי, יהיה להם אל מי לפנות ותהיה להם הכתובת ממנה הם יוכלו לקבל את הפיצויים הנדרשים בהתאם לצורך. יש לזכור כי נוסף לביטוח תאונות בבניה, חשוב לדאוג גם לכיסוי ביטוחי בגין נזקים תוצאתיים – מידע נוסף על כך נמצא בלחיצה כאן.

ממה נגרמות תאונות הבנייה?

אז כפי שכבר ציינו לעיל, עבודות בנייה נעשות באמצעות כלי עבודה כבדים ובעזרת ציוד כבד ומסוכן במיוחד. לא מדובר כאן בכלים שכל אחד יודע איך וכיצד להפעיל אותם ולא כל מי שמתיימר להפוך ביום בהיר לשיפוצניק, מכיר באמת את הכלים והוא אכן מסוגל לבצע באמצעות את עבודות השיפוץ הנדרשות. כאן חשוב להשקיע בעובדים מקצועיים שהם בעלי ידע והם מסגלים לבצע את העבודה בצורה הכי נכונה והכי נבונה. על כן נדרשות חברות השיפוץ והבנייה לבחור בהקפדה את העובדים שלהם ולוודא כי הם אנשים זהירים ויש להם את כל הידע הנדרש בהפעלה נכונה של כל הכלים שברשותם.

מעבר לכך יש לוודא כי הביטוח מכסה את תאונות העבודה. לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי פנו אל סוכנות הביטוח של itzick simon.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »