כבלי פיקוד

כבלי פיקוד
כבלי פיקוד יכולים לשמש לשימושים שונים של התעשיות השונות והמגוונות, בהתאם למפרט הטכני שלהם, רמת התקן הנדרשת וסוג העמידות. כבלי פיקוד גמישים יכולים לשמש ככבלי מדידה ותקשורת, הם מתאימים להתקנת PVC  או להתקנה קבועה. המעטפת הגמישה שלהם מאפשרת התקנה הדורשת תנועה מסוימת, אך הם אינם מתאימים לשימוש חיצוני. טמפרטורת העבודה המומלצת עמם נעה בין מינוס 40 מעלות צלזיוס לבין פלוס 70 מעלות צלזיוס, כך שמדובר בטווח רחב שיכול להתאים לכל משימה כמעט. בהתאם לתקן הנדרש, כבלים אלו מתאפיינים בבידוד מעכב בעירה, כמו גם בתכונה של כיבוי עצמי ובכך נמנעת הסכנה לשריפה. ניתן לקבל כבלי פיקוד עם גידים צבעוניים, במטרה להבטיח את הזיהוי שלהם בשטח ולאפשר התקנה קלה ופשוטה. ישנם כבלי פיקוד מסוככים, המתאפיינים בסיכוך רשת שמאפשר מניעת הפרעות ועבודה יעילה יותר. חברת ORON כבלים מספקת מזה 30 שנה כבלים מיוחדים לתעשיות השונות בארץ ומתאפיינת באיכות גבוהה של כבלים מסוגים שונים.

כל מה שחשוב לדעת לגבי כבלי פיקוד

ניתן למצוא היום בשוק כבלי פיקוד שונים בעלי מאפיינים שונים היכולים להתאים למצבים מגוונים וצרכים מסוימים. חברת ORON  כבלים מציעה ללקוחותיה את כל המגוון הקיים היום בשוק, תוך כדי יחס אישי ושירות אדיב עם אנשי מקצוע לכל לקוח. חשוב להתאים את הכבל המתאים למטרה מסוימת, על מנת לאפשר פעולה תקינה ויעילה. לדוגמא, כבל בעל בידוד PVC ומעטפת PVC הינו כבל בעל קוטר קטן וגמישות גבוהה, שמתאים לתחום התעשייה. ניתן להשתמש בכבל זה בכל סוגי האזורים – יבשים, לחים או רטובים, ללא אבחנה מיוחדת. כבל זה מיועד לשאת עומסים מכניים מתונים, ולכן מתאים להתקנה ניידת או קבועה, בתנאי שלא יחולו עליו עומס כבדים מידי. הקוטר הקטן שלו והגמישות הגבוהה, הפכו אותו למועמד המוביל לשימוש במקומות צרים שאינם מאפשרים מעבר לכבל אחר. חשוב לזכור כי הכבל מיועד לשימוש פנימי, ולא ניתן להשתמש בו בשימוש חיצוני אלא אם כן מספקים לו הגנה מפני קרינת השמש. כמו כן, הכבל אינו רגיש למגע של דלק או שמן, אך אינו מיועד להימצא בסביבתם לאורך זכבלי פיקודמן.

לסיכום, ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של כבלי פיקוד בעלי מאפיינים שונים והגבלות שונות. רוב הכבלים אינם מיועדים לשימוש חיצוני והם יעילים בטווח טמפרטורות מסוים. ניתן למצוא כבלים עבים יותר או צרים יותר, בעלי מעטפת שונה ותכונות שונות, בהתאם לצורך הנחוץ לכם. חברת ORON  כבלים מספקת מגוון רחב של כבלים בהתאם לדרישה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם