גריל גז קולמן – לעשות על האש כמו מקצוען

אנשים רבים מחפשים את גריל הגז הטוב ביותר שיש וזאת על מנת לערוך ברביקיו בצורה היעילה ובפחות מאמץ, עם דגש על פחות זיהום אוויר ובטיחות , מידת צלייה מעולה,  ועיצוב המתאים לחצר הבית או לכל שטח שבו רוצים להניח את הגריל.

גריל גז קולמן הוא אחד מהגרילים המומלצים ביותר שיש כיום, הוא מאפשר עבודה טובה ביותר של צליית מאכלים שונים, עם מינימום עשן ומאמץ. אז אילו סוגי גריל קיימים למותג קולמן?

גריל גז בעל ארבעה מבערים – גריל גז בעל ארבעה מבערים הוא גריל בעל כירת צד שנותנת הפקת חום מרבית והוא עשוי אלומיניום. עוד בגריל – מד חום טרמומטר מהודר, רשת צלייה עם ציפוי פורצלן בעלת טכנולוגיה מתקדמת, ארון אחסון, ווי תליה, אחסון בלון הגז בצורה אסתטית, גלגלים עוצמתיים עם מעצורים ועוד. הגריל עשוי יציקת אלומיניום ופלדת אל חלד, ישנה הצתה מהירה לגריל, מבערים עשויי נירוסטה, ועיצוב מרהיב.

גריל גז בעל שלושה מבערים – גריל גז זה כולל שלושה מבערים עם מדפים מתקפלים לצרכי אחסון. לגריל מד חום טרמומטר מעולה ורשת צליה מוצקת עשוית פורצלן. הצלייה נעשית באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. עוד בגריל ארון אחסון גדול, ווי תליה עם אחסון ראוי לבלון הגז. לגריל ארבעה גלגלים עוצמתיים ושני מעצורים. החומר ממנו הגריל עשוי הינו יציקת אלומיניום ופלדת אל חלד והוא צבוע בצביעה מיוחדת העומדת בטמפרטורות גבוהות במיוחד.

גריל גז בעל שני מבערים – גריל גז זה הינו גריל קטן יותר, אך הוא משמש לברביקיו מושלם. הגריל כולל שני מבערים, מדפים מתקפלים, מד חום, טרמומטר, רשת צלייה יצוקה עם ציפוי פורצלן, טכנולוגיה מתקדמת, ארון אחסון גדול, וויים, ארבעה גלגלים ושני מעצורים. הגריל עשוי יציקת אלומיניום ופלדת אל חלד. עוד אפשר ליהנות מצביעה מיוחדת נגד טמפרטורות גבוהות.

גריל גז משולב – זהו גריל יצוק בעל ציפוי פורצלן והוא מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת עמה ניתן ליהנות מצליית מאכלים שונים. הגריל בעל גודל של 88 סנטימטרים עם עומק של 47 סנטימטרים, ויש לו שטח צליה גדול של 66 סנטימטרים. לגריל ארון גדול במיוחד עם דלתות וגם ווים לתליית עזרי הבישול שלכם. עוד ניתן לתלות את בלון הגז. לגריל ארבעה גלגלים ושני מעצורים חזקים. גריל זה עשוי אלומיניום ופלדת אל חלד, והוא צבוע בצבע מיוחד השומר על הגנה מטמפרטורות גבוהות. מהגריל אפשר ליהנות עם הצתה אלקטרונית מהירה והוא כולו מפזר חום בשטחים שווים לאורך הצלייה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם