הובלות בקירור

לא מעט חברות בתחומים שונים, כידוע, צריכות להשתמש באמצעי הובלה ייחודים על מנת שיוכלו לנייד חומרים וחפצים שונים ממקום למקום. דוגמא טובה לכך הן חברות בתחום המזון וכן חברות בתחומים רפואיים שונים. בשני המקרים יש צורך לא פעם להשתמש בשירותי הובלה בקירור.

שירותים אלו מתבצעים על ידי חברות שמחזיקות ברשותן משאיות הובלה עם מקררים מיוחדים או לחילופין, משאיות קירו, כלומר כאלה, שכל המבנה האחורי שלהן, ארגז המטען, העשוי למעשה ממקרר.

הובלות בקירור

מן הסתם, לא מדובר במקרר רגיל אלא במקרר מיוחד אשר מאפשר קירור של מוצרים לאורך זמן, קירור בטמפרטורה מאוד גבוהה, על מנת שהדברים אשר אמורים לאחסן בתוכו לא ייהרסו. המקרר עובד באמצעים שונים, בין אם זה על ידי הפעלת המנוע של הרכב ואם זה על ידי הפעלת אמצעים חיצוניים. המטרה היא שהמקרר יעבוד כל הזמן בלי הפסקה. קיראו גם על: תיקון מקרר אמנה.

מדוע אנחנו צריכים להשתמש במשאית עם מקרר לצורך הובלה? ובכן, כמו שאנחנו יכולים להבים, ישנם חומרים ואמצעים שאי אפשר להוביל בדרכים אחרות, בוודאי אם מדובר בחומרים שיש להוביל אותם אל מקומות רחוקים. למשל, אם מדובר בנסיעות של שעות, אז אי אפשר להסתמך על אמצעים אחרים אלא על הובלה בקירור.

צריך להדגיש שבמקרים רבים, בין אם מדובר במזון, תרופות, בדיקות וכדומה, הרי שהחוק עצמו מחייב להשתמש באמצעים שכאלה, כלומר אי אפשר שלא לבצע הובלה בקירור, שכן זה עלול לגרום נזק משמעותי לאלמנטים שמעבירים בהובלה, והנזק הזה עלול להשפיע כך או אחרת על מי שאמור להשתמש בהם.

חברות שמחפשות משאיות הובלה בקירור או חברות שמתמחות בשירותי הובלה שכאלה, לא יתקשו למצוא. אפשר למצוא היום בישראל לא מעט גורמים שמתעסקים בהשכרה ומכירה של משאיות כאלה וכן חברות הובלה שמחזיקות משאיות עם מקררים בעזרתם אפשר לבצע הובלות שונות.

לפני שמחפשים משאית הובלה עם מקררים או חברה שמתמחה בהובלה שכזו, צריך לשים לב היטב, מה גודל המקרר שנמצא במשאית, מה איכותו, כמה מוצרים אפשר לאחסן בתוכו ומה משך זמן הקירור האופטימאלי שניתן להשתמש בו בצורה טובה.

Updated: אוקטובר 7, 2018 — 7:42 am

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016