ציפוי חלונות לרכב – עמדת משרד התחבורה

אם חשבתם על ציפוי חלונות הרכב שלכם, אך אתם חוששים שמדובר בעבירה על החוק, הרי שכדאי שתדעו שבהתאם לעמדת משרד התחבורה, הרי שניתן כיום להשחיר חלונות רכב ספציפיים ברכב, בהתאם לתנאים כאלו ואחרים אשר יתקיימו ברכב. כל בעל רכב כיום, יכול ליהנות מכל היתרונות של חלונות רכב מושחרים, מבלי לעבור על החוק. כמובן שחשוב מאוד לבצע את תהליך ציפוי החלונות רק אצל אנשי מקצוע אשר מכירים את תקנות משרד התחבורה היטב ויודעים כיצד ניתן לשלב חלונות כהים ברכב, מבלי לעבור על החוק.

ציפוי חלונות לרכב

מהי העמדה של משרד התחבורה לגבי ציפוי חלונות לרכב

כאמור, כיום ניתן למצוא לא מעט בעלי רכבים אשר בוחרים לצפות את חלונות הרכב שלהם בציפוי גהה, מדובר בדבר אשר מעניק לכל רכב מראה יוקרתי ואלגנטי אך לא רק. השחרת חלונות הרכב זהו תהליך אשר מעניק פרטיות ליושבי הרכב וכמובן, מסנן את קרני השמש מחדירה לא בריאה אל הרכב ומאפשר לרכב להיות מרחב מוגן ומוצל עבור הנוסעים שבו. אם חשבתם שהשחרת חלונות הרכב זהו דבר אשר איננו מקובל על פי חוקי משרד התחבורה, הרי שראשית כל, על פי תקנת משרד התחבורה ניתן לצפות את חלונות הרכב אשר אינם החלון הקדמי, החלון האחורי או החלונות שליד הנהג. על פי תקנה נוספת, הרי שניתן לצפות גם את החלון האחורי של הרכב במידה ויש מראות מכל צד לרכב. מכיוון שישנן שתי תקנות המתייחסות לציפוי של חלון הרכב האחורי, הרי שניתן לפעול בהתאם לתקנה המקלה ולהתקין ציפוי לחלון האחורי, במידה ויש מראות צדדיות לרכב.

היכן כדאי לצפות את חלונות הרכב

לאחר שהבנתם שציפוי חלונות הרכב זהו דבר אשר מותר על פי חוק, הרי שכדאי מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה כמו BWC, לצורך ביצוע תהליך הציפוי. אנשי מקצוע מעין אלו, יסייעו לכם לצפות את חלונות הרכב שלכם בהתאם לחוק, על ידי שימוש בשיטת הציפוי הטובה והאיכותית ביותר שיכולה להיות. כיום ניתן למצוא מדבקות אשר מנטרלות קרני אולטרה מלחדור לרכב ומאפשרות לכל נוסעי הרכב נסיעה נעימה ומוצלת.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »