מה חשוב לשים לב כשבוחרים חברת ניקיון?

בימינו, הרבה אנשים רואים לנכון להזמין חברות ניקיון שינקו את החלל שלהם לאחר יום עבודה, לאחר שיפוץ או מידי בשבוע. אבל האם הם מודעים לכל מה שמתלווה לכך, לתכשירים שהם עושים בהם ימוש, לאנשי המקצוע שחודרים ישירות למקומות הכי אינטימיים וליושרה של החברה.

שאלה שנשאלת רבות היא- איך אפשר לסמוך על חברת הניקיון? יש חברות רבות שעושות שימוש בניקיון בתים בחומרי ניקיון אסורים או פוגעניים כמו חומצות מלח, חומרים שתוקפים באגרסיביות את הניקל של המתכות, כמו בברזים, כיור, אמבטיה וכו'. חברות ניקיון חודרות למקומות הכי אינטימיים של האדם על מנת לנקות וסדר והאם ניתן לסמוך על כל חברה?

חומרים שיכולים להזיק                                                                                                        

יש חברות שנוהגות להשתמש בחומצה שתפקידה להסיר אבן, עבור כל מרצפה, ומרצפות מסוימות שעשויות מאבן יכולות לקבל מראה מחוספס וגס לאחר שהן מתנקות בחומצה זו. גם חומרי פוליש מסוימים יכולים לגרום לרצפה נזק חמור ובלתי הפיך. כמו כן, שיטת הפוליש שנעשית לרצפות מגרניט פורצלן או על קרמיקה, גם הן בכוחן להרוס את המרצפות. מאוד חשוב שהבחירה תהיה שקולה ומקצועית, שכל חומרי הניקיון שמכילים חומרים כימיים ולעיתים גם מסוכנים, יהיו תחת שליטה ויהיו מיועדים אך ורק למה שצריך.

גם בחללים שיש בהם למינציה או פרקט עץ חשוב יהיה לדעת באלו חומרים רצוי יהיה לעשות שימוש ובאילו לא על מנת לא לפגום בעץ. גם ניקוי שטיחים דורש תכשירים ספציפיים, וגם חלונות וריהוט עץ. לכן לפני שאתם בוחרים את חברת הניקיון שלכם, חשוב שתדעו במה הם משתמשים והאם הן יודעים להתאים כל תכשיר לרהיט או לרצפה.

שירות מהימן ומקצועי

כמו בבחירת החומרים האיכותיים שאיתם עושה שימוש חברת הניקיון, חשוב גם שהשירות יהיה איכותי, יעיל וישר. שתרגישו נוח עם האנשים שחודרים עד למקומות הכי אישיים שלכם, לכן חשוב שעובדי החברה יערכו זאת ויכבדו את החלל בו הם עובדים. כמו כן, רצוי שהמנקים יהיו אנשים חסונים שיכולים להרים בקלות כורסא או שולחן על מנת לנקות כפי שנדרש מהם ולא להזניח דבר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »