ניקיון חדרי מדרגות

girl-1531575_1280

חדר המדרגות נחשב לחדר המרכזי ביותר בבניין. בבניינים חדשים כיום ישנה מעלית אשר משמשת את רוב הדיירים אולם חדר המדרגות תמיד יהיה מרכזי בין אם יש מעלית בבניינכם ובין אם אין מעלית. כדי לשמור על בניין נקי, בריא ונעים למחיה יש הצורך בניקיון השוטף של הבניין וכמוהו גם חדר המדרגות.

 

מדוע ניקיון חדר המדרגות כל כך חשוב?

מלבד העובדה שדיירי הבניין עולים ויורדים במדרגות אלו ומבקרים בחדר זה מדי יום ולעתים כמה פעמים ביום וצריך להיות נעים למעבר, הרי שחדר ניקיון מטונף עשוי להוביל למחלות שונות לדיירי הבניין. צרכים של בעלי חיים, שאריות אוכל ופירות, גרעינים, אבק ולכלוך רב נוסף שנתקלנו בו לא פעם בחדרי מדרגות בבניינים רבים עשויים לגרום להצטברות של חיידקים ולגרום למחלות. אבק מרובה עשוי לגרום לקשיי נשימה. ריצפה משומנת או רטובה עשויה לגרום להחלקה ונזק בלתי הפיך לדייר שלא ישים לב. מכאן שחשוב לשמור על ניקיון חדר המדרגות כפי שאתם שומרים על ניקיון ביתכם.

 

מי מנקה עבורנו את חדר המדרגות?

ברור לכל מדוע חדר המדרגות צריך להיות נקי ולכן על ועד הבית של הבניין להחליט כיצד הוא דואג לניקיון חדר זה. מכיוון שהוא בעצמו לא ינקה את המדרגות עבור כל הבניין ונדיר למצוא בניין שיתחלק בניקיון הבניין לפי תורות, הרי שעומדות בפני ועד הבית רק 2 אפשרויות: האחת היא לשכור חברת ניקיון מקצועית והשנייה היא לשכור איש מקצוע פרטי. ישנם יתרונות וחסרונות רבים לשתי אפשרויות אלו, אולם ועד הבית לרוב מקבל את ההחלטה החכמה והמתאימה עבור דיירי הבניין והיא לא לחסוך על ניקיון הבניין ובריאות הדיירים.

 

היתרונות שבשכירת חברת ניקיון:

ישנם יתרונות רבים לשכירת חברת ניקיון לבניין שלכם. אם המנקה חולה אז חברת הניקיון תשלח עובד אחר במקומו ולא תשאיר אתכם בלי חדר מדרגות נקי לפי הלו"ז הקבוע. חברת ניקיון תחזיק בכלים וחומרי ניקיון איכותיים כדי לרצות את לקוחותיה ולשמור על שביעות רצונם. כמו כן ישנם מנקים פרטיים שאינם מקצועיים ומערבבים חומרים שלא לצורך. ידוע כי ערבוב של חומרים מסוימים עשוי לעורר תגובה כימית מסוכנת מאוד לבריאות דיירי הבניין ועל כן אף חברת ניקיון החתומה על חוזה עבודה לא תיקח את הסיכון הזה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »