ניקוי ספות

 

ישנו רהיט הבולט לעין כל אדם אשר נכנס לראשונה למקום מגורים, וזהו הספה. הספה היא העיקר של כניסת הבית, האנשים מתיישבים עליה, מבחינים בצבע שלה, בנוחות שלה, בניקיון שלה, ולכן חשוב לשמור על ניקוי ספות באופן קבוע. ניקוי ספות מתבצע בכמה וכמה אופנים, אך חשיבות הניקוי בעיקר הוא בגלל האבק אשר מצטבר בבית ובכל מקום אירוח שהוא, בין אם זה בית מלון, מסעדה או בית רגיל.

ניקוי ספות בבתי מלון

בתי מלון הינם מקומות אירוח גדולים מאוד ומכילים המון מבקרים. בית המלון עלול להכיל המון אנשים שיכולים להחביא אוכל בתוך הספות, לשכוח דברים מסוימים, ועצם נוכחותם ליד הספות כבר מגדילה את פוטנציאל האבק להצטבר בכמות גדולה. חשיבות הניקיון הוא על מנת לשמור על בריאותם ועל ההרגשה הטובה של המבקרים. לכלוך ואבק הוא מניע מאוד גדול למחלות רבות ובמיוחד לשמירתן, כך שאם אדם חולה נוכח בקרבת כמות גדולה של אבק, סביר להניח כי גם אנשים אחרים יכולים להידבק ממנו.

ניקוי ספות במסעדותcleaning-2407431__340[1]

עוד מקום שמכיל כמות גדולה של אנשים, אך בצפיפות גדולה יותר מאשר של מלון. גם כאן, במהלך היום מבקרים סועדים רבים במסעדה, והספות נמצאות בשימוש אף גדול ותדיר יותר. במצבים אלו הסבירות כי אחד הסועדים יכול להחביא אוכל בתוך הספה הוא באמת גבוה יותר, ולכן חשוב להקפיד על ניקיון הספה בתדירות גבוה יותר מכל מקום אחר.

דרכים לניקיון הספות במקומות ציבוריים

שיטה קלה ואולי גם רווחית היא להנחות את העובדים לבצע ניקיון בספות אלו. שיטה זו טובה על מנת לשמור על ניקיון הספות לטווח ארוך קצת יותר, אך עדיין לא מספיק. על מנת להעביר ניקוי ספות בצורה מקצועית, מומלץ להזמין שירותי חברה אשר מתמחים בנושא זה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם