סידור בתים וניקיון להרחקת מפגעים סביבתיים

דירות ישנות ומוזנחות מתאפיינות בין היתר במפגעים סביבתיים ובריאותיים העלולים להסב נזק בלתי הפיך למבנה. מפגעים סביבתיים ובריאותיים אלו נוצרים עם הזמן, וזאת לנוכח אי-תחזוקתה של הדירה ברמה השוטפת ולנוכח ריבוי פריטי תכולה המאוחסנים בשטח הדירה שלא לצורך.

סידור וניקיון בתים

הרחקת מפגעים סביבתיים ובריאותיים משטחיהן של דירות ישנות ומוזנחות מתאפשרת באמצעות שירותי פינוי דירה המיושמים על ידי צוותי פינוי או חברות פינוי העוסקות ומתמחות בנושא. השירות המקצועי המיושם על ידי חברות אלו כולל בתוכו שני שלבים עיקריים בדרך להרחקת המפגעים, הראשון: הליך פינוי של כל אותם פריטי תכולה מיותרים שאינם נחוצים לבעלי הדירה, והשני, ביצוע עבודות סדר וניקיון בחלל הדירה.

מהם סוגי המפגעים הסביבתיים והבריאותיים העלולים להופיע בדירות ישנות ומוזנחות?

דירות ישנות ומוזנחות שאינן מתוחזקות כראוי ברמה השוטפת, עלולות לסבול ממגוון רחב של מפגעים סביבתיים הפוגעים גם במבנה הדירה וגם בבריאותם של האנשים המתגוררים בה. בין יתר סוגי המפגעים הסביבתיים והבריאותיים העלולים לצוץ ולהופיע בשטחיהן של אותן דירות נכללים:

  1. בעיות בדרכי הנשימה- דירות מוזנחות הן לרוב דירות בהן קיימים מצבורי אבק גדולים ובחלק מהמקרים מופיעה בשטח הדירה קרדית האבק. ריבוי מקורות אבק עלולות להוביל לבעיות שונות בדרכי הנשימה בקרב הדיירים
  2. מכרסמים ומזיקים –דירות ישנות ומוזנחות מאכלסות בשטחן מכרסמים ומזיקים בהיקפים גדולים מהרגיל, דבר העלול להוביל להתפתחותן של מחלות שונות ולבקטריה
  3. סימני רטיבות וריקבון בחלל הדירה- דירות שאינן מתוחזקות היטב עלולות לסבול מהופעת סימני רטיבות, עובש וריקבון במתקני הדירה השונים, לרבות, ארונות קיר ומטבח, קירות הדירה וכדומה.
  4. צפיפות יתר- עומס של פריטי תכולה בחלל הדירה הישנה או המוזנחת, עלול להוביל למפגעים שונים כגון: סכנת התמוטטות של ערימות חפצים ותכולה, סימני עובש וריקבון בפריטים המאוחסנים וכדומה.

בנוסף, דירות ישנות שאינן מתוחזקות היטב, עלולות לסבול גם מבעיות שונות בתשתיות, לרבות, בעיות אינסטלציה, בעיות במערכת החשמל וכדומה.

באמצעות שירותי פינוי, סידור וניקיון, תוכלו להשיב לחלל הדירה הישנה והמוזנחת את איכות החיים הראויה למגורי אדם ובכך גם להשביח את הנכס העומד לרשותכם.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם