עוברים לדירה חדשה? אתם זקוקים לניקיון לפני מעבר דירה

רכישת דירה חדשה מקבלן היא הגשמת חלום עבור צעירים ומבוגרים כאחד, אבל יש עוד הרבה סידורים שתצטרכו לבצע לפני הלילה הראשון. בעיקר כדאי שתביאו בחשבון את היתרונות של ניקיון לפני מעבר דירה ותשתמשו בשירותי החברות המתאימות

קבלן שמסיים לבנות דירה לפי לוח הזמנים שאליו התחייב בפני הלקוח יכול גם למסור את המפתח. רגע קבלת הדירה הוא כמובן מעמד מרגש, שעולה בקנה אחד עם החלום של מאות אלפי ישראלים לעבור לבית חדש. יחד עם זאת, תהליך סיום הבנייה לא בהכרח מעיד על כך שניתן כבר להיכנס לדירה ולישון בה.

אחד הדברים החשובים ביותר שתצטרכו לעשות בדירה חדשה הוא לנקות אותה. קחו בחשבון שהקבלן, אנשי המקצוע ובעלי המלאכה שבונים את הבית יוצרים המון לכלוך. למרות שחלקם מתחייבים לניקיון כחלק בלתי נפרד מהחוזה, אי אפשר להשוות בין הביצועים שלהם לבין חברה מקצועית.janitor-100340_1280

למה להזמין חברה לניקיון לפני מעבר דירה?

חברת ניקיון יכולה להציע לכם מגוון רחב של יתרונות גם בדירה חדשה:

א. ציוד ניקיון מתאים – נציגי חברה מקצועית יידעו לבחור את ציוד הניקיון הכי מתאים לדירה. הם יכולים להציע ניקיון יסודי לחדר המדרגות, לטפל גם בלובי הכניסה לבניין ובמידת הצורך לבצע ליטוש, פוליש והברקת רצפות. ציוד הניקיון המתאים ישדרג את הדירה ויעזור לכם להתאקלם.

ב. חיסכון במאמץ – לרוב בעלי הדירות אין את הכוח הפיזי או הזמן הפנוי הנדרשים לטובת ניקיון עצמאי של הבית. הפתרון מבחינתם הוא להזמין שירות ייעודי של חברת ניקיון מקצועית. החברה תחסוך לכם מאמץ מיותר ותבטיח כניסה לדירה חדשה ברגל ימין.

ג. חיסכון בהוצאות – אפילו מבחינה כלכלית משתלם להזמין שירותי ניקיון לפני מעבר דירה. ראשית, תשלום נפרד לחברת ניקיון על שירות כזה יעלה פחות מאשר לבקש מהקבלן לעשות זאת בעצמו. שנית, ניסיון לנקות את הדירה באופן עצמאי יחייב אתכם בימי חופש מהעבודה. לרוב תעדיפו לשלם את הסכום באופן חד פעמי לחברת ניקיון, מאשר לספוג את ההפסד הכספי בתלוש השכר.

המלצות על ניקיון לפני מעבר דירה

לא כל חברת ניקיון מתמחה גם בדירות חדשות. נסו לקבל המלצות על חברות מתאימות וערבו חברים, קרובים, בני משפחה או שכנים. בקשו גם מהקבלן להמליץ על חברות ניקיון שהוא מכיר ומשתף איתן פעולה. בהרבה מקרים תגלו שאפשר לתאם את שירותי הניקיון בדירה החדשה עוד לפני סיום עבודות הגמר, כך שתוכלו לקבל את המפתח כשהדירה כבר מצוחצחת ומבריקה.

ניקיון והדברה

נסו לשלב בין שירותי ניקיון לפני מעבר דירה והדברת מזיקים. ההדברה יעילה יותר בדירה נקייה והיא תשרת אתכם לאורך זמן. יש גם חברות שמציעות הדברת מזיקים בדירות חדשות וניקיון עם חומרים אקולוגיים, ידידותיים לסביבה ולא רעילים לילדים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם