ניקיון לאחר מעבר דירה

הגיע הרגע שלו חיכיתם הרבה זמן, יציאה לדרך חדשה ומעבר לדירה חדשה. רגע לפני שאתם עוזבים את הדירה הנוכחית שלכם ומזמינים שירותי הובלה שיעבירו את כל החפצים שלכם, אתם חייבים לנקות את הדירה ניקיון יסודי בטרם תצאו ממנה. כי כמו שנכנסתם לדירה חדשה כך אתם משאירים את הדירה שקיבלתם. הניקיון לרוב כולל אף צביעה של חדרי הבית על מנת להשאיר בית נקי ומסודר כפי שהיה בהתחלה.

מה כולל ניקיון לאחר מעבר דירהjanitor-100340_1280

ניקיון לאחר מעבר דירה כולל לרוב ניקיון של כל חדרי הבית, בין אם זה לכלוך שנראה לעין או כתמים על הרצפה, או לכלוך שלא ידענו על קיומו שנים ומתחבא לו אי שם מאחורי הארונות והריהוט הביתי. כלומר אנו מחויבים בפני המשכיר להשאיר דירה נקייה לחלוטין כפי שקיבלנו אותה שנכנסו. לעיתים הניקיון כולל אף צביעה של חדרי הבית. ישנם דיירים אשר במהלך שהותם משאירים את הדירה בצורה מזעזעת מאיך שהם קיבלו אותה, קירות מטונפים ומלוכלכים ולעיתים אף מצוירים במידה ומדובר על ילדים קטנים. לכן חשוב אחרי שהעברתם את כל החפצים שלכם למשאית ההובלה, להעביר מטלית ספונג'ה ולנקות את הבית לפני שתנעלו ותמסרו את המפתחות לבעל הדירה.

למה עדיף להיעזר בשירותי ניקוי לניקיון הבית?סיבות לקנות שואב אבק רובוטי

אם אתם אנשים עמוסים או שאין לך כוח לנקות לבד, אתם יכולים להיעזר בשירותי ניקיון. חברת שירותי ניקיון תעזור לכם לנקות את הבית בצורה היסודית ביותר, עם חומרי הניקוי הטובים ביותר תוך זמן קצר. היא תוריד לכם כתמים וחומרים שנשפכו ונשארו שנים על הרצפות שלכם, שאריות סיד שנותרו על הפנלים או המשקופים, ניקוי הכיור שלכם, קרצוף החרסינות באמבטיה או בטוש, ניקוי הכלים הסינטריים וכן אף תבצע את דירתכם. כך שבתשלום סמלי תקבלו בית מצוחצח ומדוגם להפליא במקום לעשות זאת לבד. לבסוף הניקוי יתבצע טאטוא של הרצפה ושאיבה בהתאם לצורך ולכן מכן שטיפה יסודית של כל חדרי הבית, כך שהדייר החדש שיכנס יקבל דירה נקייה ומבריקה, וכך כניסתו תהיה נעימה יותר וכייפית.

מה כוללים שירותי חברת הניקיון?

שירותי חברת הניקיון כוללים את השירותים הבאים: טאטוא חדרי הבית ושטיפת הרצפות, צביעת כל חדרי הבית, ניקוי לכלוך מהרצפות כתמים וחומרים שונים אשר נשפכו במהלך השנים ולא ירדו, ניקוי הכיור וקרצוף החרסינות בחדר האמבטיה והטוש, ניקוי הכלים הסינטריים, ניקוי שאריות סיד על הפנאלים, ניקוי של מזרונים איכותיים ועוד. כל זאת תמורת מחיר סמלי שתשלמו לחברת הניקיון. ניקיון של חברת ניקיון שונה מניקיון אישי שעושה השוכר, הוא יותר יסודי ומשאיר בסופו של דבר דירה נעימה, ריחנית וכייפית שכדי להיכנס אליה ולגור בה לכמה שנים טובות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם