ניקוי ספה

הזמן עובר מהר כאשר נהנים, כך טוענת האמרה הידועה. וממבט חטוף בספה שלכם, בהחלט ניתן לראות את מסלול הזמן ותוצאותיו. אם כבר התחלתם לבחון ספות וכורסאות חדשות, עצרו רגע. אין צורך לזרוק את מה שניתן לתקן.

ניקוי ספה

מחדשים את הספה

בשוק ניתן למצוא חומרי ניקיון רבים שמפתים אנשים לנקות את רהיטיהם בעצמם. ועל אף שבהחלט מדובר ביוזמה מבורכת, האותיות הקטנות לא מודגשות מספיק. לכל ספה ישנו תהליך ניקוי ייעודי תוך שימוש בחומרי ניקיון מותאמים. ובדיוק בכך מתמחים מנקי ספות מקצועיים.

תהליך הניקיון בדרך כלל כולל את השלבים הבאים –

  • שאיבת לכלוכים מתוך שכבות הספה העמוקות
  • זיהוי סוג הספה וסוג הכתם (כתם שומני, כתם זיעה, כתם דם וכן הלאה)
  • שימוש בחומרי ניקיון מותאמים ואנטי בקטריאליים

מדוע חשוב לנקות את הספה?

מערכות הריהוט הביתיות, בייחוד האיכותיות שבהן, הן הוצאה יקרה שנועדה להחזיק מעמד לטווח הארוך. מדוע להיפרד מהספה מוקדם מדי כאשר בהחלט ניתן לרענן אותה בתהליך הניקיון? יוקר המחיה הוביל לכך שהדור הצעיר נוהג לגור בשכירות למשך תקופות זמן ארוכות יותר. העלויות הכלכליות הגבוהות מובילות לכך שרכישת ספה חדשה היא הוצאה שעשויה להקשות עלינו, בייחוד אם הספה נודדת בין בתים.

פרט לכך, תהליך הניקיון חשוב לצורך אורח חיים בריא ותקין. הספה מהווה כר "פורה" למגוון הצטברויות ותרביות של חיידקים ובקטריות, שלהם השפעה שלילית מאוד על בריאותנו. הרגישים לאבק ולקרדית אבק הבית ממהרים להסכים. הצטברויות אבק וחלקיקי חיידקים ולכלוכים מקשים על הנשימה הסדירה ועשויים לגרום לשלל תופעות לוואי בלתי נעימות, בלשון המעטה. תהליך הניקיון המקצועי יסיר גם את הלכלוכים העמוקים ביותר משכבות הספה.

בואו נדבר על מחירים

מחירון ניקוי ספות מציג מחירים נגישים למדיי, המשתנים בהתאם לגודלה של הספה ולסוגה. קיימים שירותי ניקיון ספות המציעים אחוזי הנחה על ניקיון פריט הריהוט השני או השלישי, לטובת אלו שזקוקים לכך.

ניקיון זוהר? יש חיה כזו

חברת זוהר בניקיון מתמחה במגוון נרחב של שירותי ניקוי מקצועיים למשרד ולבית, וביניהם גם בניקוי ספות. עם חומרי הניקוי הירוקים והעוצמתיים של החברה, תצטרכו להיפרד לשלום (ולא להתראות) גם מהכתמים העיקשים ביותר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »