ניקוי שטיחים במשרדים, ארגונים ומוסדות

היום ניתן למצוא לא מעט משרדים וחברות שונות, אשר משתמשים בשטיח מקיר לקיר. מדובר על דרך נפלאה לתרום להרגשה חמימה וביתית יותר במקום העבודה, היות והשטיח יכול לייצר תחושה נעימה יותר בקרב העובדים ובקרב הלקוחות. עם זאת, חשוב להדגיש כי על מנת לשמור על האווירה החיובית הזאת, יש צורך לשמור על ניקיון. אומנם כל אחד יכול לטאטא את הרצפה ולהעביר סמרטוט לח, אך לא כל חברת ניקיון מכירה את הטכניקות היעילות ביותר לצורך ניקוי שטיחים מקיר לקיר. השטיח צובר במהלך היום את כל האבק והלכלוך שהעובדים מביאים מבחוץ, לכן יש צורך לשאוב ולנקות אותו בצורה יסודית אחת לתקופה. משרד שלא ישקיע בניקוי מקצועי ויעיל של השטיחים שלו, עלול למצוא את עצמו עם עובדים אלרגיים ואווירה מלנכולית במשרד. לכן חשוב לשכור למשימה חברה שמתמחה בתחום של  ניקוי שטחים במשרדים, ארגונים ומוסדות.

ניקוי שטיחים במשרדים, ארגונים ומוסדות – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ומוכרת, שמתמחה בדיוק בתחום הזה. ישנן חברות ניקיון למשל, אשר מפרסמות את שירותי הניקיון שלהן ומכניסות סעיף נוסף העוסק בניקוי שטיחים. אך למעשה, חברות מסוג זה לא תמיד מחזיקות בציוד ובחומרי הניקוי המתאימים ביותר, דבר שעלול לגרור עבודה חובבנית במקרה הטוב, או הרס של השטיח במקרה הרע. לכן חשוב לבחור למשימה חברה שמתמחה ספציפית בתחום של ניקוי שטיחים, במטרה להבטיח לעצמכם את התוצאה המרשימה ביותר. רק חברה מסוג זה, תדע באילו חומרי ניקוי להשתמש על כל שטיח, במטרה להסיר את הכתמים מבלי לפגוע בסיבי הבד. כמו כן, חברה מסוג זה תחזיק מכשור מקצועי שיאפשר לשאוב את השטיח בצורה יסודית, ובכך לסלק את כל האבק והלכלוך שהצטבר בו.

> בדקו מחיר ניקוי שטיח

בחלק מהמקרים, החברה תיקח את השטיח למפעל ייעודי, על מנת להבטיח ניקוי יסודי של השטיח. טכניקת הניקוי במפעל מתבססת על שימוש במכונה ייעודית אשר סוחטת את השטיח ולאחר מכן הוא עובר תהליך של ייבוש ידני. בסיום התהליך, השטיח עובר הברשה מקצועית ותיקון של הקצוות הפרומים שלו. התוצאה הסופית יכולה להדהים כל אחד, היות והשטיח נראה כמו חדש. 

לסיכום, ניקוי שטיחים במשרדים, ארגונים ומוסדות יכול לסייע לשמור על האווירה במקום ועל בריאות העובדים. אף אחד לא ירצה להגיע למקום מלוכלך, לכן חשוב להקפיד על ניקוי תקופתי של השטיחים במשרד. הדבר חיוני עבור הרושם הראשוני שהמקום מייצר וכמובן מהותי עבור עובדים הסובלים מאלרגיות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »