הכביש – המקום המסוכן בארץ

תאונות דרכים

הארץ רועשת כל אימת שישנו רצח ואדם נהרג, מבלי לזלזל בפשע חמור זה עלינו לזכור כי בכביש נהרגים יום יום אנשים ונפצעים רבים אחרים ואנו למדנו להשלים עם זה ולהעלים עין מהדבר הזה. הכביש הוא ללא ספק המקום המסוכן ביותר בארץ ואנו צריכים לעשות הכול בכדי לשמור על החיים שלנו. ספק אם יש היום אדם בישראל שלא חווה תאונת דרכים במהלך חייו ולא היה מעורב בתאונה גם אם לשמחתנו הייתה קלה. אסור בתכלית האיסור לוותר על הזכויות המגיעות לנו בעת תאונת דרכים ואנו נפרט לכם בשורות הבאות כיצד לעמוד על זכויותיכם ולקבל את המגיע לכם במקרה ובו נפגעתם בתאונת דרכים.

הייתם מעורבים בתאונות דרכים, מה עכשיו?

לא עלינו נאמר כי נפגעתם בתאונת דרכים, מה עליכם לעשות עכשיו? הדבר הראשון שיש לעשות לאחר קבלת הטיפול הרפואי הוא להצטייד במה שנקרא עורך דין תאונות דרכים שיסייע לנו לקבל את הזכויות המשפטיות המגיעות לנו כתוצאה מהתאונה. עורך דין תאונות דרכים יכול לסייע רבות לקבל את הזכויות המגיעות לנו ולעמוד על כך שנקבל פיצוי כספי על התאונה שקרתה לנו. העובדה כי יש לתבוע את חברת הביטוח ולפעמים גם את המדינה משמעה כי אנו חייבים לקבל עורך דין היודע את החוק ומכיר אותו על בוריו בכדי שהוא יוכל לסייע לנו לקבל את כול הזכויות המגיעות לנו. אל תנסו לתבוע את חברת הביטוח לבד או ללדת באופן עצמאי לבית המשפט מכיוון שאם תעשו כך אתם יכולים להפסיד כסף רב אשר היה מגיע לכם בדרך אחרת.

כיצד נבחר את העורך הדין הטוב ביותר שיעזור לכם?

כבר הבנו את חשיבות עורך הדין לתביעה שלנו כנגד חברות הביטוח, המדינה, הנהג השני שמעורב בתאונה או כול גורם אחר עליו אתם יכולים לחשוב. ללא עורך דין אנחנו יכולים להפסיד כסף רב ומכאן החשיבות הרבה בבחירה בו. אך כיצד נבחר את העורך הדין הטוב ביותר לתביעה, ראשית חשוב להבין כי כאשר מדובר על עורכי דין יש לכול עורך דין התמחות משלו. לכן עורך דין העוסק בשוק ההון או במשפט פלילי לא יכול לטפל בתאונות דרכים אלא יש צורך ללכת לעורך דין שזוהי תחום התמחותו. רבים חושבים כי הם יכולים לפנות סתם לעורך דין הנמצא במשפחתם אך מדובר בטעות וצריך ללכת רק לעורך דין מומחה בתחום תאונות הדרכים היכול לטפל בנו בצורה הטובה ביותר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »