מי קונה רכבים מושבתים ולמה בכלל לעשות זאת?

פתגם ידוע אומר "הזבל של האחד הוא האוצר של האחר". תפיסת עולם זו באה לידי ביטוי בצורה הטובה והברורה ביותר דווקא בעולם הרכב, אצל אנשים שרוצים למכור מכונית ישנה או פגומה. לפעמים אנחנו חושבים שרק מכוניות מושלמות מצליחות להימכר ובקלות, אבל תכלס, זה לא ממש נכון. כיום בישראל שוק הרכבים המושבתים רק הולך וגדל מידי שנה, ולסוחרים בו יש כמה סיבות ממש טובות להשקיע משאבים בקנייה של רכבים כאלו. כדי לעזור לכם להבין לעומק את התחום, יצרנו לכם מדריך מקוצר ומעניין למדי.
מעוניינים לשמוע עוד על קניית רכבים מושבתים? הקליקו כאן כדי לקרוא בהרחבה על הנושא.

שלוש סיבות מעולות לרכוש רכב מושבת

על פי רוב כל העוסקים בעולם המסחר ברכבים המושבתים פועלים מתוך שלושה מניעים:

  1. פירוק ומכירת חלקי חילוף – מצברים, כבלים, חלקי מנוע ואפילו מנורות. כל אלו יכולים לשמש חלקי חילוף זולים לרכבים שעדיין נוסעים על הכביש.
  2. פירוק השלדה – לפעמים מחזור של שלדת רכב הוא מקור ליצירות שונות או לחלפים לשלדות של רכבים אחרים, כך שיש מה לעשות עם המרכב של המכונית המושבתת.
  3. עיצוב מכוניות ותהליכי שחזור – שחזור מכוניות הוא תחביב יקר, מורכב ומהנה למדי. אבל הוא לא יכול להתקיים ללא מכוניות ישנות שעל בסיסן יעבדו אנשי המקצוע בתהליך השחזור.

מכירה מוצלחת למטרות טובות

עכשיו, כאשר ברור לכם מה הרכב המשפחתי הישן שלכם יכול לעשות למען אחרים, ייתכן ואתם ממש רוצים לפתוח בתהליך מכירה לאנשי מקצוע בתחום זה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את הסוחר האמין והמיומן ביותר בתחום, שיעזור לכם למכור את הרכב בדיוק במחיר שאתם רוצים לאדם שיצליח להנות ממנו או לכל הפחות להרוויח ממנו את חלקי החילוף המושלמים לו. DBC פירוק רכבים ישמחו לסייע לכם בנושא!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »