סרטוני תדמית לעסק – 5 טיפים לסרטון מוצלח ואפקטיבי

סרטוני תדמית הם כלי שיווקי עוצמתי במיוחד שניתן להשתמש בו גם בקמפיין פרסום ברשתות החברתיות, גם בעמודי נחיתה, גם באתר החברה ועוד. ניתן להשתמש בסרטונים אלה לגיוס משקיעים ושותפים, לשיווק מוצרים ושירותים, להסברה על מוצר/שירות/מכונה או כל דבר אחר. סרטוני תדמית לעסק הן לא דבר זול במיוחד אולם הם משפרים את ההמרות באופן משמעותי, לעתים אפילו באלפי אחוזים. הנה כמה טיפים לסרטוני תדמית מוצלחים ואפקטיביים.

#1 – תבדרו את הקהל: 

כאשר מדובר בסרטון תדמית לעסק אתם לא רוצים לייבש את הקהל או שהוא יחשוב שאתם משעממים. כדאי יהיה לעשות את הסרטון בצורה מבדרת, אם זה בסגנון של אנימציה או פרסומת מצחיקה, אפשר גם בדרכים אחרות. הפכו את הסרטון למעניין וכזה שהקהל יזכור אותו והוא יהפוך את הסרטן שלכם להרבה יותר אפקטיבי.

#2 – להכין תסריט מראש:

גם חברות ההפקה הגדולות ביותר לסרטוני תדמית, כאלה שמפיקות סרטונים של עשרות אלפי שקלים וגם חברות קטנות יותר המפיקות סרטוני תדמית פשוטים וזולים יותר – כולם מתכננים את התסריט מראש. כך קל יותר למצוא תקלות, לראות אם הכול מובן ולהוסיף דברים אם צריך.

#3 – שמרו על אורך סרטון קצר:

לאנשים אין סבלנות לצפות בתכנים ארוכים כאשר מדובר בסרטוני תדמית המופיעים כמעין "פרסומת" אם תרצו. על כן השתדלו לשמור את הסרטונים על אורך של דקה או פחות בדרך כלל וכך עדיף.

#4 – היו עם מסר חד וברור:

אל תסבכו את הקהל יותר מדי. יש מטרה אחת לסרטון ואותה הוא צריך לקדש. אל תנסו לקדם את כל השירותים או המוצרים שלכם בסרטון אחד או להעביר את כל ערכי החזון שלכם באותו הסרטון.

#5 – שלמו יותר ודאגו שהסרטון יהיה מקצועי:

אם אתם לא מתמקצעים בתחום השתדלו לא לנסות להכין את הסרטון בעצמכם. יש הרבה דברים שהם מעבר בסרטוני הדרכה כמו תסריט שיווקי מתאים, הפקה, צילומים, עריכת וידיאו, אנימטורים או עורכים גרפיים ועוד. תנו לאנשי מקצוע לעשות את העבודה שהם טובים בה כי אם יצא לכם סרטון ילדותי או כזה שנראה לא מקצועי זה רק יפגע במוניטין שלכם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם