הסעות ממוגנות ירי – מי צריך את זה?

הסעות ממוגנות ירי נשמע כמו אלמנט שלקוח מסרט אקשן עטור שחקנים הוליוודיים שריריים. אבל הסעות ממוגנות ירי הן חלק ממציאות שדווקא קרובה לצרכן הישראלי, בעיקר במציאות יומיומית קשה בה הסעות ממוגנות ירי הן חלק מהנוף. אז מי זקוק להסעות ממוגנות ירי ומה זה בכלל אומר?

הסעות ממוגנות ירי

אז מה זה הסעות ממוגנות ירי?

הסעות ממגונות ירי הם הסעות של רכבי SUV מיוחדים וגם מרכבים בדגמים שונים שגם הם דגמים מכוניות מסיביים, שבהם שמשות מיוחדות, עמידות מפני כדורי רובה ואקדח. לרכבים אלה שלדות פח עמידות ומסיביות שתפקידן למנוע חדירות של כדורים מכל הסוגים. הסעות ורכבים מסוג זה הינם יציבים במיוחד והם בעלי מנוע חזק במיוחד למניעת סיטואציות של פגיעה בנוסעים.

מי צריך הסעות ממוגנות ירי

דיפלומטייםהסעות ממוגנות ירי הן הסעות שמסופקות בדרך כלל לאישים חשובים ודיפלומטיים שמשמשים בדרך כלל מטרה לגורמים שרוצים לפגוע בהם. אותם דיפלומטיים ברוב המקרים מלווים בליווי משטרתי ונוסעים במספר רכבים מסוג זה, והם ילוו גם בשיירה שלמה של רכבים ממוגנים שמבטיחים את הגעתם ממקום למקום.

ראש הממשלה – גם ראש ממשלת ישראל נוסע ממקום למקום ברכב ממוגן ירי. ראש ממשלת ישראל וגם שר הביטחון הם מטרות לאנשים רבים שרוצים לפגוע בהם, ולכן חשוב להגן על ראש הממשלה ועל השרים הבכירים מפני כל פגיעה.

ידוענים מחו"ל – כאשר מגיעים לארץ ידוענים מחו"ל הם ברוב המקרים נוסעים בהסעות ממגונות ירי. לידוענים מחו"ל ישנים מעריצים מטורפים שעלולים לפגוע בהם, ולכן הם שוכרים רכבים מסוג זה על מנת להגן על עצמם ועל הצוות שלהם שהגיע עמם לצורך הביקור או ההופעה בארץ.

סיורים בשטחים – אנשים רבים בין אם אנשי ביטחון וצבא ובין אם אנשי עסקים יוצאים לסיורים בשטחים, לשם כך הם נזקקים להסעות ממוגנות ירי. שטחי הרשות הפלסטינית כפי שאנו יודעים עלולים להיות מסוכנים מאד עבור יהודים, ולכן חשוב שאם נכנסים לשטחים אלא לעשות זאת במירב הזהירות.

אנשי עסקים – אנשי עסקים רבים הם מטרה לפגיעה הן מבצע כסף והם מסכסוכים אישיים הקשורים לעולם העסקים. לשם כך נזקקים אנשים עסקים רבים להסעות ממוגנות ירי וזאת לצורך הגנה אישית. ההסעה הופכת למעיין שומר ראש פרטי שמגן על איש העסקים מכל פגע.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »