הכהיית חלונות לרכב

כל הזמן אנחנו נתקלים בהמצאות חדשות וחדישות, כל תחום בחיינו מושפע מכך ולא ניתן לברוח מההתקדמות הטכנולוגית. אחת ההמצאות שללא ספק הולכת לשנות את חיינו היא המכונית האוטונומית. העובדה כי אנשים לא ינהגו יותר מפנה להם עוד מספר שעות ביום וזהו דבר משמעותי ביותר לפנאי שלנו ולקריירה שלנו. לצד זאת אנו חייבים להזכיר כי המכוניות האוטונומיות יצמצמו ואף יעלימו לחלוטין את תאונות הדרכים. אלו הן תמורות עצומות וסביר להניח שנראה עוד שינויים רבים בעולם המכוניות והנהיגה ואין ספק כי ההשפעה של המכוניות האוטונומיות היא עצומה ולא ניתן לשער את כל השינויים שעוד יקרו. אך ישנו טרנד לוהט שקיים כיום ולא עומד להשתנות בזמן הקרוב. הטרנד הזה הוא הכהיית חלונות לרכב. אנשים גם אם לא ינהגו ברכב ירצו ליהנות מהצללה ועל כן השימוש בהכהיית חלונות יהיה נפוץ ויש שיגידו אפילו נפוץ יותר עם כניסתה של המכונית לחיינו.

הכהיית חלונות לרכב

אילו שיטות להכהיית חלונות יש?

לא נראה כי השיטות של הכהיית חלונות לרכב הולכות להשתנות בצורה דרמטית בשנים הקרובות גם אם כניסתה של המכונית האוטונומית לחיינו. על כן עלינו להכיר את השיטות השונות בכדי שנוכל לברור ביניהן בחכמה. השיטה הראשונה להשחרת חלונות לרכב היא באמצעות לייזר. בשיטה זו המשתמשת באמצעים אלקטרו כימיים מושחרים חלונות הרכב החלונות אינם דוהים וההשחרה היא קבועה וזהו יתרון גדול של השיטה. השיטה השנייה הינה שימוש במדבקות המודבקות על חלונות הרכב. שיטה זו היא זולה יותר ועל כן אנו רואים כי לעתים אנשים מעדיפים אותה. כל אדם צריך להחליט מה הוא מעדיף ואיזה שיטה תשרת אותו בצורה הטובה ביותר שיש.

וודאו כי השיטה מאושרת על ידי משרד התחבורה

בין אם אתם בוחרים בשיטת הלייזר או שיטת ההדבקה בשביל הכהיית חלונות לרכב אתם חייבים להיות בטוחים כי מי שמבצע זאת עומד בתקנים של משרד התחבורה. חלונות כהים מדי לא יעברו טסט ועל כן אתם תצטרכו להוציא כספים נוספים ולתקן את מה שעשו לכם בכדי לעבור טסט. על כן הקדימו תרופה למכה וודאו כי ההכהייה נעשית לפי התקן של משרד התחבורה.

Updated: יוני 17, 2018 — 5:19 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016