5 אביזרי סאדו שאתם חייבים לנסות

יש לא מעט אנשים שהם מפנטזים על אהבה קשוחה. מדובר על אהבה שכוללת חוסר שליטה, ולקיחת שליטה, עם סוג של משחק תפקידים שכולל ריסון בכוח תוך קבלה ומתן פקודות. 

משחקי סאדו מאזו ושליטה הם כאלו שנעשים בהסכמה על שני הצדדים ומטרתם להסב עונג ביחסי מין או במשחק מקדים ולאפשר לגברים ונשים להגשים את הפנטזיות שלהם. כדי לצאת למסע המעניין הזה, כדאי שיהיו איתכם חמישה אביזרי מין שמתאימים למשחקי שליטה. אז על מה מדובר? הנה כמה דוגמאות:

שוט ואזיקים

שוט ואזיקים הם אביזרי מין בסיסיים שנועדו למשחק מקדים. גברים ונשים יכולים להתחיל את משחקי השליטה עם כבילה זהירה של הידיים באמצעות האזיקים או של הרגליים והצלפות קלות עם השוט על הגוף. 

מסכות ומחסומי פה

כדי להיכנס לדמות של שליט או נשלט: רבים בוחרים מגוון רחב של מסכות. מסכות ומחסומי פה נועדו למשחקי שליטה והנאה במשחק תפקידים. בחנויות סקס באינטרנט כמו חנות סקס סופר טויס תמצאו ומחסומי וגאגים, כדורים שחוסמים את הפה ושאר מוצרים שנועדו לשלוט ולרסן. 

נדנדת סקס

נדנדת סקס היא אביזר מין שמטרתו לאפשר מגוון רחב של תנוחות בעת חדירה. גברים ונשים משתמשים בנדנדה כשהם תולים אותה בבית או מקבעים אותה אל אלמנט חזק ובכך נהנים מחדירות עמוקות יותר. 

אביזרי קשירה 

כדי לשלוט בפרטנר או בפרטנרית אפשר לבחור אביזרי קשירה שדואגים לריסון תוך חדירות עמוקות יותר ולריכוז בעת יחסי מין. ערכות קשירה יש מסוגים שונים וכדאי לבחור את זאת שמתאימה לכם. 

סטרפאון

 דרך נהדרת לענג את בן או בת הזוג היא באמצעות סטרפאון. מדובר על דילדו שמתחבר לרתמה שאפשר לחגור על המותניים ולהחדיר ממש כמו ביחסי מין סטנדרטים. מי שרוצה להוסיף דילדואים כאלה או אחרים לסאדו מאזו יכול לבחור בגודל גדול ועבה במיוחד לכאב נעים ולשליטה טוטאלית. משחק נעים ומרגש! 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל

קורס הערכת אומנות

הערכת אמנות היא סוג של שמאות שאותה מבצעים עם פריטי אומנות וכמובן על כל דבר שערכו לוט בערפל ואין מחיר או ערך אחיד סביבו. את

קרא עוד »