השיקולים המרכזיים בבחירת מועדון לבת מצווה

בת מצווה היא חגיגה חשובה עבור כל משפחה ולכן יש לעשות את מירב המאמצים כדי שההפקה תהיה ברמות הגבוהות ביותר ותענה על הציפיות של בעלת השמחה בני המשפחה והאורחים הרבים. למעשה מדובר באירוע חד פעמי או נדיר עבור משפחות ישראליות (תלוי כמובן במספר הבנות) ולכן חשוב לבחור קודם כל מועדון מתאים. השיקולים המרכזיים בבחירת מועדון לבת מצווה יהיו מיקום, תקציב והתוכן המוצע לכם על ידי בעלי האולם.

>>> הכירו את "ניין" המקום לאירוע שלכם

השאלה הראשונה היא המיקום. הוא תלוי בנוחות של משפחת בעלת השמחה והאורחים. אם צפויים אורחים רבים ממרכז הארץ והמשפחה מתגוררת בערבה, עדיף לבחור מיקום כלשהו באמצע, למשל ירושלים, כדי למנוע נסיעה אורוכה ומייגעת לרבים מהאורחים. חשוב להחליט מיד האם אתם מעוניינים במועדון סגור או בגן אירועים פתוח, אשר מתאים יותר לחודשי האביב והקיץ.

מועדון בת מצווה

לאחר מכן תעלה שאלת התקציב. בבחירת מועדון לבת מצווה חשוב לבחור מקום שאינו קטן מדי ושלא תיווצר פה צפיפות מיותרת מחד גיסא, וגם לא מקום גדול מדי, כדי לא להגדיל את העלויות ללא צורך. האולם מציע מספר תפריטים ויש להתאים אותם לאורחים. אופי הכיבוד תלוי גם בשעת החגיגה – מתאים לצהריים או לערב, ולאופי החוגגים – רצוי שכל אחד ימצא משהו מתאים ויש להתחשב בטעמים שונים, למשל במקרה שמגיעים גם אורחים מחו"ל, שאינם מכירים את המטבח הישראלי.

אחרי בחירת המיקום והמועדון שעומד בתקציב שלכם, יעלו שיקולים מרכזיים נוספים בבחירת מועדון לבת מצווה, ואלה יהיו קשורים בעיצוב פנימי של המקום ובנוחות הגישה אליו. חשוב לוודא שאאין בקרבת מקום בעיית חנייה, שעלולה להעיב על השמחה ולגרום עיכובים מיותרים בכניסת האורחים לאולם. לאחר מכן נבדוק איך המארגנים מתכוונים לערות את הטקס, מהם השלבים השונים של האירוע (כניסה, ברכות, ארוחה וכו'), ומיהם האחראיים הטכניים. אחד השיקולים המרכזיים בבחירת מועדון לבת מצווה הוא מקצועיות מוכחת של עובדי המועדון וזאת כדי למנוע תקלות מביכות ומיותרות כמו מיעוט מלצרים, בעיות חשמל סאונד תאורה וכדומה. אסור להתפשר בסוגיית המקצועיות של עובדי המועדון.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם