מדוע כדאי להשתמש במחזיק תג עובד?

חברות, ארגונים ובעלי עסקים רבים משקיעים תקציבים שנתיים בכל מיני מוצרים וגימיקים המשמשים מצד אחד את העובדים עצמם ומצד שני את לקוחות החברה. דוגמאות לכך ניתן לראות במוצרים כמו למשל כיסויים למוצרי אלקטרוניקה כמו לפ-טופים או אייפדים למשל, דיסק און קיאים, מוצרי RFID, עטים, כוסות וספלים ועוד… חלק מהמוצרים מטרתם ליצור מצב של תודעה תמידית בין הלקוח לבין החברה וחלקם במטרה ליצור שייכות של העובד כלפי החברה. בכל מקרה שלא יהיה מדובר בהשקעה כספית עם המון יתרונות הן לחברה, הן לעובד והן ללקוח. אז אם גם אתם שואלים את עצמכם מדוע כדאי להשתמש במחזיק תג עובד הנה כמה סיבות מצוינות.

  1. שייכות לחברה – ברגע שלעובד יש תג הוא מרגיש משוייך לחברה או לארגון שלו וזה בהחלט דבר חיובי.
  2. פרסומת לחברה – כאשר העובד יוצא להפסקה או מסתובב עם מדי העבודה שלו ברחוב, הדבר מייצר פרסומת אורגנית לחברה בה הוא עובד, זאת מבלי שאנו בכלל משקיעים משאבים בפרסום מסיבי. מספיק שמישהו אחד בתור לארומה קולט את סמל החברה ובודק עליה ברשת האינטרנט, וכבר הגדלנו את התודעה והחשיפה של החברה שלנו.
  3. אחידות – ממש כמו שחברות רבות מאמינות במדים ובתלבושת אחידה במטרה ליצור אחידות, כך גם התג עצמו יוצר את אותה אחידות בין כל העובדים, סוג של שייכות.
  4. הטבות לעובד- לחברות רבות יש כל מיני הטבות בכל מיני מקומות בין אם זה מסעדות, בתי קפה, בתי קולנוע ושאר בילויים. לעתים תג העובד מספיק במטרה להראות כי העובד אכן שייך לחברה וכך זכאי לכל אותן הטבות.
  5. ייצוגיות – תג לעובד מוסיף ותורם לייצוגיות שלו שכן ברגע שמגיע לקוח מבחוץ או העובד נמצא בפגישה, ישר יודעים מי הוא, איך קוראים לו, מה התפקיד שלו וזה מאוד חשוב. זה נראה טוב וזה משלים את המראה הייצוגי.

אילו סוגים של תגים יש לעובדים ?

ראשית כל ניתן לבחור את השרוכים בכל צבעי הקשת: צהוב, אדום, ירוק, כחול וגם שחור ולבן. ניתן לבחור בין שרוך סטנדרטי עם קליפס, שרוך שטוח, שרוך בטיחותי, שרוך ״משי״, שרוך בהתאמה אישית, שרוך מחזיר אור, שרוך עם אבזם לניתוק מהיר ועוד.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם