עו"ד לענייני צבא – במה באמת יכול לעזור עורך דין צבאי?

עורך דין צבאי יכול להביא תועלת מרובה לחיילים במצבים שונים. המטרה בשירות של עו"ד לענייני צבא הינה לסלול לחייל את הדרך לפטור מעונש, פטור משירות צבאי או הקלה בעונש במקרים אחרים. תמיד יהיה נכון לפנות בשלב מוקדם ככל האפשר אל עו"ד לענייני צבא, וזאת כדי להבטיח שכל פעולה שאתם עומדים לבצע מעתה והלאה, יהיו בחכמה מרובה וללא טעויות קטנות שעשויות לעלות לכם מחיר יקר מאוד.

במה יכול עו"ד לענייני צבא לעזור?

  • נפקדות – במידה וחייל מועמד לדין בגין נפקדות, הוא עשוי לשלם מחיר יקר למדי בגין המעשה שלו. כאשר עורך דין צבאי יכול לעזור לו לעבור את המכשול הזה בדרך קלה ופשוטה יותר. כל שצריך זה לפנות אל עו"ד מתאים על מנת להקל על התהליך ולבחור לעשות את הדרך בתבונה.
  • זכויות לחיילים – לכל חייל יש זכויות שמגיע לו ליהנות מהם. אין ספק שתקופת הצבא עשויה להיות מאתגרת עבור חיילים. אבל אם החייל מקבל את הזכויות שלו, הכול יכול להיות טוב יותר. אם כי לא פעם צריך החייל לדאוג לעצמו על מנת להבטיח כי הזכויות שלו ניתנות לו במלואן.
  • עריקות – במידה וחייל ערק מהשירות הצבאי, הדבר עשוי להישפט בחומרה רבה. כאן צריך החייל סיוע משפטי מקצועי מאוד. וזאת על ידי עורך דין לענייני צבא. מתוך היכרות עם כללי השפיטה הצבאיים הוא יוכל לקדם את החייל בדרכו, ולסייע לו למצוא את הדרך להפחית מהעונש המוטל עליו.

פטור – במידה וחייל סבור שהוא יכול לקבל פטור מסיבה כזו או אחרת, והוא חפץ לקדם את העניין, הוא יכול לפנות אל עו"ד לענייני צבא על מנת לקדם את התהליך. למידע אודות ייצוג בבית דין

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם