חברת ניהול נכסים

חברת ניהול נכסים

לאנשים רבים יש נכסים להשכרה  על מנת שיניבו להם הכנסה חודשית קבועה. רבים מבעלי הנכסים חוששים ובצדק לגבי דיירים סרבנים או לגבי תחזוקה של הנכס שעשויה לגרום לו להיראות מוזנח ואף להסב לו נזק. היום כבר ניתן לישון בשקט, אם תבחרו חברת ניהול נכסים שתבצע עבורכם את גביית השכירות והעברתו לחשבון הבנק שלכם, ביקור בנכס בתיאום מראש בכל תקופה קבועה, תיקון שיש לבצע ואינכם מכירים בעל מקצוע אמין שמציע מחירים סבירים כמו תיקון תריס חשמלי, תיקון מזגן או אינסטלציה וחשמל, כך שחברה שעוסקת בניהול נכסים תבצע שירות זה עבורכם.

 

אם יש לכם חברת ניהול נכסים בתמונה- אתם חשים רגועים יותר

 

על זה יעידו הרבה בעלי נכסים שיש להם חברת ניהול נכסים שדואגת לכל מה שקשור בניהול נכון של הנכס. גם לגבי חידוש החוזה ומציאת דייר חדש בתום החוזה, בעיות שונות משפטיות של דייר סרבן, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי חברה שעוסקת בניהול נכסים תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ואתם תצטרכו לשלם מחיר קבוע חודשי שיהיה שווה הכול כמו למשל הזמן היקר והשקט הנפשי שלכם. החברה מפעילה את כל אמצעי הפרסום הדרושים, בכדי למצוא דייר חדש שיתאים לכם מבחינת עמידה בתשלומים של שכר הדירה ותחזוקה נכונה של הבית.

 

הכנת הנכס לאכלוס ע"י חברה לניהול נכסים

 

נכס יש להכין לפני אכלוסו בדייר חדש. גם את הפעולה החשובה הזאת, מבצעת עבורכם חברת ניהול נכסים. את כל הערבויות הדרושות לשכירות הנכס, טיפול משפטי כגון הכנת חוזה, תבצע עבורכם החברה, כך שהכול יעבוד כמו שעון . היום בעלי נכסים כבר יכולים להסיר דאגה מליבם, כאשר ישנה חברה שמנהלת עבורם את הנכס. ישנם כאלה שגרים בחו"ל בגלל עסקים או רילוקיישן וזו הדרך הבטוחה ביותר עבורם היא למצוא חברה שתנהל עבורם את הנכס ואת התשלומים הקבועים שיש לשלם בכל חודש כגון חשמל, מים,ארנונה ועוד. כאשר מתקלקל איזה שהוא מתקן בבית או שיש בעיה באינסטלציה, השוכר יפנה ישירות לחברת הניהול שתמצא עבורו בעל מקצוע סביר ומיומן שיבצע את התיקון. הקבלה נשלחת לבעל הנכס והסכום יקוזז מהשכירות החודשית שבעל הבית אמור לקבל.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם