פינוי אסבסט

הלוואה לשיפוץ

הבריאות של כולנו הוא נושא שלא כדאי לזלזל בו ומה הקשר בין אסבסט לדרכי הנשימה שלנו? ובכן יש קשר . ברגע שנושמים סיבים של אסבסט כמובן זה נמצא באוויר ואין אפשרות להתחמק מזה במידה ונמצאים בקרבת מקום של חומר הגלם הזה יכולות להתפתח מחלות בדרכי הנשימה ואף במקרים קיצונים יותר אפילו במחלות ממאירות , ולכן חשיבות פינוי אסבסט היא מעל הכל וחשובה לסביבה ולבריאות של כולנו.

לפנות את האסבסט בצורה בטיחותית

כדי שהסביבה תהיה הרבה יותר נקייה ובריאה חשוב לפנות את האסבסט כמה שיותר מהר, יחד עם זאת אותם אנשים המפנים את האסבסט גם הם חשופים לחומר הגלם הזה שיכול להזיק לבריאותם ולכן הם צריכים להיערך בהתאם ולהגן על עצמם מפני חשיפה מקסימאלית לאסבסט. איך הם עושים זאת? בעזרת חליפות ולבוש מתאים הכולל מסיכות המגנות עליהם בפני נשימת חומר הגלם, חשוב מאד לשמור על בטיחות בעת פינוי האסבסט ולאפשר פינוי תקין ובטיחותי שיימשך לטווח הארוך וישפר את איכות החיים של כולנו.

פינוי רק ע"י חברה מקצועית ומוסמכת

את פינוי האסבסט יש לבצע אך ורק בעזרת חברה מקצועית המתמחה בתחום זה ויודעת בדיוק כיצד לפעול ואיך להגן על האנשים המפנים את האסבסט, הפינוי נעשה ע"י אישור ממשרד לאיכות הסביבה המאפשר באופן חוקי לפנות את האסבסט.

אותם מפנים מקפידים מאד על סדר עבודה המשמש אותם לאורך שנים ומאפשר סביבת עבודה נקייה ובריאה הרבה יותר. לכן חשוב מאד להיעזר בשירותיה של חברה מוסמכת הפועלת כחוק.

קבלני עבודה אשר משתמשים בחומר הגלם הזה מחויבים ע"פי חוק לנקות באמצעי בטיחות לעובדי המקום על מנת שלא יפגעו כתוצאה משאיפה של האסבסט שכאמור הוא לא בריא.

כיום המודעות לפינוי אסבסט היא הרבה יותר גבוהה מבעבר ויש לך חשיבות גדולה, כמובן שבכל עת ניתן להשתפר ולהגיע לרמה גבוהה יותר של סביבה נקייה יותר אבל ניכר שיפור בתחום וזו בשורה משמחת שפועלת לטובתנו ולטובת כל הסביבה כולה בה אנו חיי. חשוב לשמור על מגמה הזו ולהעצים את הנושא.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם