האם יש טיפולים אלטרנטיביים לאבנים בכליות?

כאשר אדם מתמודד עם תופעה רפואית הוא יחפש אחר המענה המתאים אשר יעזור לו לפתור את הבעיה הזו ביעילות מקסימלית ובסיכון מינימלי. ואכן, יש מגוון בעיות בריאותיות אשר ניתן למצוא להן יותר משיטת ריפוי אחת. מה שמסביר שנכון לחפש אחר מטפל מתאים ואחרי שיטת טיפול הולמת. כוז שתאפשר לנו לשמור על איכות חיים טובה ולצד זאת למצוא מענה יעיל לבעיה כמו בקישור.

טיפול אלטרנטיבי

ככל שעוברות השנים כך הופך הטיפול האלטרנטיבי להיות מוכר ונפוץ יותר. הוא שימושי ומביא תוצאות נהדרות. לא פלא שעוד ועוד מטופלים בוחרים לקבל טיפול כזה, ולתור אחר מטפל מתאים שיכול להציע מענה לבעיה המסוימת מולה הוא מתמודד. ואכן, במקרים רבים ניתן לוותר על טיפול קונבנציונאלי או למצוא פתרון לבעיה שהרפואה לא הצליחה למצוא לה מענה. גם כאשר מדובר על תופעה נפוצה שמוכרת בשם אבנים בכליות יש אנשים לא מעטים שיחפשו אחר מענה טיפולי מתאים אשר יאפשר להם לרפא את התופעה או למנוע את היווצרותה, וזאת כדי להימנע מטיפולים כירורגיים או טיפולים פולשניים אחרים לריסוק האבנים או הוצאתם.

האם קיים טיפול כזה?

היות ואבנים בכליות נוצרות בגין גורמים שונים, חשוב מאוד לבחון בכל מקרה לגופו את הגורם ואת ממדי התופעה, ובהתאם לנתונים הנוכחיים לקבל החלטה באשר לטיפול המתאים. כי אכן יש מקרים כאלו בהם אנשים סובלים מאבנים כליות, והם יוכלו לקבל טיפול טבעי – אלטרנטיבי שיפחית את התופעה או אפילו יעלים אותה (קבלו תשובה בהרחבה באתר של ניר קליימן). כי כאשר נתאים את התזונה שלנו להמלצות רפואיות ונימנע מהרגלים מסוימים, היווצרות האבנים בהחלט עלולה לרדת משמעותית, ואפילו להיפסק. אם כי לפני כל טיפול שהוא חובה עלינו לוודא כי אנחנו בוחרים מטפל מקצועי ומוסמך.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ארונות
לבית ולגינה
daniel

ארונות בגדים – פתיחה או הזזה ?

צריך לאחסן איפשהו. כאשר אנו מעצבים חדר או חלל מסויים ישנם רהיטים רבים שאנו נזדקק להם אחד החשובים מבינהם זה ארון וההסבר מדוע מיותר. שני

קרא עוד »