קופט מובילים מהפכה בתחום בריאות בעלי החיים

אין ספק שאחד התחומים בהם אנחנו יכולים לראות שינוי מהותי והתפתחות אדירה בציבוריות הישראלית, זה כל מה שקשור לגידול בעלי חיים. אם נשווה את המצב היום למה שהיה לפני עשרים שנה נניח, טווח זמן קצר יחסית, אנחנו נוכל לראות שמדובר במהפכה של ממש.

מהפכה זו באה לידי בהיבטים שונים, בין אם זה בכמות המוצרים שנמכרים לצורך גידול וטיפוח בעלי חיים, בין אם זה באופי הטיפולים והשירות שניתן אצל וטרינרים, בין אם זה במודעות של הציבור, בחקיקה שקשורה לגידול ובריאות בעלי חיים, ומן הסתם, בכל מה שקשור לכמות האנשים שמגדלים היום חיות, כלבים וחתולים בעיקר.

וטרינר תורן

השינוי המהותי ביותר, ללא ספק, מתרחש בקרב וטרינרים ובתי חולים לווטרינריה. אנחנו יכולים למצוא כמות גדולה פי כמה מזו שהיתה בישראל לפני שנים לא רבות, והיצע השירותים שהם מציעים הרבה יותר גדולה, מפותחת ואיכותית. זה בא לידי ביטוי באופי הטיפולים, שירות, יחס וכמובן בתוצאות של הטיפולים, בסופו של דבר.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות ברשת מרפאות קופקט. מדובר ברשת מרפאות ייחודיות בעלת סניפים במספר מקומות ברחבי הארץ, מדובר על מרכזים שכל אחד מהם מציע מגוון רחב של שירותי וטרינריה לקהל הרחב, חלקם פועלים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, דבר שבעבר היינו יכולים רק לדמיין אותו.

מעבר לכך, הסניפים של הרשת מכילים מגוון רחב של אנשי מקצוע שמציעים שלל טיפולים, לא רק טיפולים בסיסיים אצל וטרינר או טיפולי חירום אלא הרבה מעבר לכך, מתוך כוונה לספק ללקוחות את כל מה שהם צריכים בנושא.

מדובר על טיפולים שקשורים לרפואה מונעת, רפואת חירום, רפואה מתקדמת כולל חדרי ניתוחים, מעבדות ומכשירי צילום משוכללים, וטרינרים שמתמחים בהתנהגות של חיות ועוד.

מה שרשת המרפאות של קופקט מציעה זה דבר שכמעט ולא נראה בארץ היום וזה ביטוי ייחודי למהפכה שעובר תחום הווטרינריה בישראל. זו כנראה אחת הסיבות, מדוע היום הרבה יותר אנשים מחזיקים חיות בבית ולא מסוגלים לראות את עצמם בלעדיהם. שכן הם יודעים שיש מי שיטפל בהם במקצועיות ובמסירות.

Updated: יולי 8, 2018 — 2:10 am

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016