זריקות הרדמה השתלת שיער

אחת הנקודות המשמעותיות ביותר בכל פרוצדורה רפואית, קלה או קשה, פשוטה או מורכבת, היא אופי ההרדמה, האמצעי בו משתמש הרופא ד"ר זריאן לצורך העיניין בשביל להרדים את המטופל, בין אם זה באופן מלא ובין אם זה באופן חלקי, נקודתי. 

יש לכך משמעות בכמה וכמה היבטים. ראשית, אופי ההרדמה יכולה להשפיע, כך או אחרת, על היכולת של המטופל להתאושש במהרה מהטיפול, אם ההרדמה היא מלאה זה יהיה הרבה יותר מורכב, לעומת זאת, אם מדובר בהרדמה חלקית, זה יהיה הרבה יותר קל. שנית, ההרדמה תשפיע גם על היכולת של המטופל לחוות את הטיפול. אם מדובר בהרדמה מלאה, אז הוא לא יחוש דבר, בהרדמה חלקית, הוא עלול לחוש אי נוחות מסוימת, גם אם לא כאב פיזי מהטיפול עצמו. 

במסגרת טיפול השתלת שיער, נוהג הרופא לספק חומר מרדים למטופל, מדובר בהרדמה חלקית בלבד, כלומר, לא מדובר בהרדמה של כל הגוף, אלא בהרדמה של האזור בו מתבצע התהליך, שכן אין טעם להרדים את המטופל לגמרי. 

לפני שמתחילים בתהליך ההרדמה ובטיפול בכלל, יספק הרופא למטופל כדורים לטשטוש, כפי שנהוג בלא מעט פרוצדורות רפואיות, ולאחר מכן הוא יזריק את חומר ההרדמה לאזור הטיפול. צריך לומר, כל מטופל יקבל כמות שונה של זריקות, זאת בהתאם לסף הכאב שלו, קראו עוד בקישור

כיצד הזריקות עוזרות למהלך הטיפול

זריקות הרדמה עוזרת לטיפול השתלת שיער, שכן כל האזור מורדם, ואז אפשר לבצע את התהליך בצורה הרבה יותר נוחה, הרבה יותר סדירה. בלי הזריקות הנ"ל, יהיה מאוד קשה למטופלים לעבור אותו עד בלתי אפשרי, מדובר על טיפול כואב מאוד. לכן, חשוב להשתמש בזריקות, גם אם זה לא נוח וגם אם הזריקות עצמן עלולות להכאיב, זה עדיין כאין וכאפס לעומת טיפול בלי זריקות הרדמה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »