ענת אביטל – גורו הטיולים שכדאי להכיר

יש אנשים שיכולים לשנות את כל מה שאתם חושבים על דברים מסוימים, את כל מה שאתם מרגישים על דברים שאתם חווים, את כל עולמכם בלי שתצפו לכך. זה יכול לקרות בכל דבר בחיים, מהדברים הקטנים והפשוטים ביותר, ועד לדברים גדולים ומשמעותיים. זה יכול לקרות כשאתם מוכנים לזה וכשאתם ממש לא.

ד"ר ענת אביטל היא דוגמא לאדם שיכולה לשנות את כל מה שאתם תחשבו ותחוו בקשר לטיולים בארץ. ענת היא מדריכת טיולים עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, בעלת חברה "מטיילים עם ענת" אשר אחראית על הפקת טיולים לבתי ספר, תיכונים, מקומות עבודה, משפחות, משלחות מחו"ל ועוד.

לטייל עם ענת אביטל

היא משלבת בתוכניות הטיול שהיא בונה ויוצרת, ידע רב שהיא רחשה במהלך השנים כמדריכה אך גם ידע שהיא רכשה כדוקטור לארכיאולוגיה ואומנות של ארץ ישראל. חשוב להדגיש, שמלבד כל זה, היא גם מרצה בשורה של מכללות וכן באופן כללי לקבוצות, מקומות עבודה ועוד.

מה הופך את ענת לגורו טיולים שמשנה את כל החוויה שלכם בנושא? ובכן, ראשית, היא מציגה מסלול טיול מאוד מיוחד, מסלול אשר כולל בתוכו אלמנטים חווייתיים שונים, בין אם מדובר על ביקור במקומות מיוחדים, מפגשים עם אנשים, מסעדות ולינה במקומות איכותיים במחיר טוב, ומגוון פעילויות רבות שהופכות את כל משך הטיול להרבה יותר מעניין ומרשים.

בנוסף, כל העבודה מול ענת והצוות שלה, היא עבודה ברמה אחרת, גבוהה יותר. מעצם זה שאצל ענת לא מדובר רק בעבודה אלא באהבה של ממש והיא מביאה את זה לעבודה בצורות שונות.

אצל ענת אפשר ליהנות מטיולים שמשלבים בתוכם אלמנטים שונים, בין אם מדובר באלמנטים שמיועדים לילדים, בני נוער ומבוגרים. בין היתר אפשר ליהנות מפעילויות גיבוש, פעילויות ODT, וכמובן מגוון רחב של פעילויות שקשורות לארץ ישראל, טבע, פרחים, חיות ועוד מגוון דברים שאפשר למצוא במהלך הטילים במסלולים השונים.

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות מטיולים ברמה גבוהה, אין ספק שהטיולים עם ענת אביטל יגרמו לכם להרגיש שאתם מקבלים תמורה מלאה לתשלום, ויענו על כל הציפיות שלכם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »
בודק שכר
אנשי מקצוע

3 דרכים לבחור בודק שכר

מעוניינים למצוא בודק שכר שיוכל לבצע את העבודה שלו ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ולוודא כי כל אחד מן העובדים שלכם מקבל את כל הזכויות והשכר

קרא עוד »