שמירה על קשר עם אנשים משמעותיים לעסק שלך

מוצרי פרסום וקידום מכירות

כאשר אנחנו מנהלים עסק יש רשימה של בעלי עניין אשר משמעותיים לעסק שלנו. בין היתר מדובר על ספקים חשובים לעסק שלנו, לקוחות חשובים ועובדים שאנו רוצים בטובתם. כל הגורמים הללו הם אנשי מפתח הקשורים לעסק שלנו ובאנשי מפתח אלו אנחנו צריכים להשקיע. ככל שנשקיע יותר באנשי מפתח אלו כך העסק שלנו יצליח יותר ומכאן החשיבות העצומה בהשקעה בכל עסק. עלינו לשמור על קשר עם אנשים אלו ועלינו לעשות הכול בכדי שהם יהיו מרוצים. יותר חשוב מכך כאשר מדובר על איש מפתח אנחנו צריכים להבטיח כי הוא יעדיף תמיד את העסק שלנו על פני כל עסק אחר וכי העסק שלנו יהיה תמיד מספר אחת.

חשיבות רשימת האנשים החשובים לעסק שלך

בכדי לשמור על קשר עם אנשי מפתח אנחנו צריכים להכין רשימה של אנשים אלו ולדאוג לדוור את הרשימה בחומרים חשובים. כיום עם האינטרנט ניתן לייצר ניוזלטר שבאמצעותו נעדכן את אנשי הקשר בכל מה שקורה עם העסק שלנו וכך נגרום לאנשי המפתח לשמור על קשר אתנו ולגרום למעורבות גבוהה שלהם בעסק. ככל שאנשי המפתח יהיו יותר מרוצים כך העסק שלנו יצליח יותר ומכאן החשיבות הגדולה של הוצאת הניוזלטר. את הניוזלטר אפשר להוציא פעם בשבוע אך הכי טוב להוציא אותו פעם בחודש, כך לא תציפו את הקוראים שלכם ועדיין תשמרו על עניין רב שלהם ותבטיחו את ההתעניינות שלהם.

מדוע האפשרות לתת מתנה לאנשים היא כה חשובה לעסק שלך?

עסקים רבים מבינים כיום כי לא די בניוזלטר בכדי לשמור על רמת מעורבות גבוהה של אנשי המפתח בחברה שלהם. על כן האפיק המשלים הטוב ביותר לניוזלטר הוא מוצרי פרסום וקידום מכירות. מוצרי פרסום וקידום מכירות מאפשרים לנו לרתום את אנשי המפתח אל החברה שלנו ולבנות מותג חזק הרבה יותר ממה שהכרנו. ברגע שאיש מפתח, נאמר לקוח, מקבל מתנה מאתנו הרי שהוא מרגיש הרבה יותר קשור אל החברה וזהו יתרון עצום. על כן פעם פעמיים בשנה מומלץ לתת לאנשי מפתח גם מתנות נוסף על הניוזלטר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »