צרות בביוב? פינוי פסולת לשירותכם

שירותי פינוי פסולת מאפשרים גם פינוי יעיל ויסודי של מי שפכים וביוב. במאמר הבא נסביר כיצד בוחרים שירות מן הסוג הזה, איך משווים בין אנשי המקצוע ומה צריך לעשות כדי לשפר את איכות החיים

קבלני פינוי פסולת עובדים באישור המשרד להגנת הסביבה ומתמחים באיסוף פסולת כימית ושפכים ממקומות שונים. השירותים ניתנים עבור בתי חולים ומוסדות רפואיים, מעבדות מחקר ומפעלי תעשייה, עסקים קטנים, עיריות מקומיות, מוסדות ציבור, בתי ספר וכמובן לקוחות פרטיים.

בנוסף, לרשות קבלני פסולת עומד מערך איסוף ארצי שכולל מכליות בגדלים שונים ומשאיות קטנות לפינוי אריזות. מערך האיסוף מופעל על ידי אנשי מקצוע והוא נמצא תחת בקרה של הגורמים הרלוונטיים במשרדי הממשלה.

העברת שפכים לאתרי הטמנה מורשים

אחד השירותים החשובים של קבלני פינוי פסולת נועד לשאיבת שפכים כימיים. השאיבה מתבצעת לתוך מכלי איסוף גדולים, ג'ריקנים חביות וקוביות ולאחר מכן מועברים השפכים לאתרי הטמנה מורשים שמפוזרים ברחבי הארץ. כמו כן, ניתן לתאם מול קבלני פינוי פסולת העברה של השפכים לאתר מורשה לבקשת הלקוח.

איך שירותי פינוי פסולת מונעים צרות בביוב?בגדי עבודה

החשיבות של שירותי פינוי פסולת עבור מניעת צרות בביוב באה לידי ביטוי במספר מישורים:

א. שאיבת בורות – רוב הסתימות נגרמות בגלל הצטברות חומרים בבורות דלק, בורות כלובים, בורות שיקוע, בורות תחמיץ וכדומה. עם זאת, באמצעות הכלים שעומדים לרשות קבלני פינוי הפסולת ניתן לשאוב את הבורות ולהחזיר את הצנרת לפעילות תקינה.

ב. תחזוקה שוטפת – עומס על הצנרת מעלה משמעותית את הסיכון לסתימה. כדי למנוע את הסתימות צריך לבצע תחזוקה שוטפת. שירותי פינוי פסולת עומדים לרשותכם בתחזוקה השוטפת והם כוללים שטיפת משטחים גדולים, שטיפת בריכות חמצון, ניקוי ושטיפת מכלם ושאיבת מכלי חומצה.

ג. שאיבות במקומות קשים לגישה – סתימה, נזילה או פיצוץ במקום קשה לגישה מחייב שאיבה מאסיבית. את השאיבה מבצעים לעיתים קרובות עם הציוד שעומד לרשות קבלני פינוי פסולת. הלקוחות צריכים להזמין את קבלני הפינוי מיד עם הופעת סימנים לסתימה וכך לבצע שאיבה למניעת נזקים בלתי הפיכים לצנרת.

כל מה שצריך לדעת על שפכים תעשייתיים

הטיפול במערכת שפכים תעשייתית מתבצעת בצורה שונה בהשוואה לשירותי ביוב של קבלני פסולת עבור לקוחות פרטיים. השפכים התעשייתיים נוצרים ממקורות שונים והם נפוצים בכל ענפי התעשייה. לרוב קבלני פינוי פסולת יש מערך לטיפול בשפכים והיא מתמחה גם בפסולת מסוכנת. כדאי לדעת שהטיפול בפסולת מסוכנת מתבצע גם עם מכולות מיוחדות, ולא עם אמצעי הפינוי שמיועדים לשפכים הרגילים.

צרות בביוב פוגעות בצורה משמעותית באיכות החיים. הן גורמות לריחות לא נעימים, מעכבות את זרימת המים בצנרת הביתית ומעלות את הסיכוי להופעת מזיקים. כדאי להתייעץ עם קבלני פינוי פסולת על מנת לפתור את הבעיה ולתקן תשתיות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם