3 סיבות לקנות שואב אבק רובוטי

אם אתם מכירים את המוצר החדשני שואב אבק רובוטי, ותמיד חיפשתם סיבות אמתיות לקניית שואב מסוג זה, כדאי שתמשיכו בקריאה. במאמר הבא נספר לכם על השואב, שפרץ לביתנו בסערה בשנים האחרונות, וכיום הוא כובש יותר ויותר בתים. כדי לבדוק את השואב מקרוב החלטנו גם אנחנו לנסות ולראות מהן הסיבות להיסטריה. בין האבק שנשאב, מצאנו לפחות 3 סיבות לקנות שואב אבק רובוטי. אז מה הן הסיבות, ולמה שואב אבק רובוטי הוא אלמנט מוצלח במיוחד? הכל בהמשך.  

בגלל שאפשר לנוח

לפני הכל חשוב לציין שאנחנו מטבענו לא אנשים פעילים במיוחד. יתרה מכך, כאשר אנו מתבקשים לנקות את הבית, או במקרה הגרוע לשאוב את הבית, אנחנו נתקפים חרדה, בלבול, ומיד מוצאים משימה שטותית ולא יעילה כמו פירוק ארון החשמל והרכבתו. אבל לשם הניסוי החלטנו לבדוק כיצד אפשר לשאוב ביעילות עם שואב אבק רובוטי. את השואב שנח לו בתמימות בהטענה, הוצאנו והפעלנו, והוא ממש כמו חיה רעה – החל לשאוב את כל המקומות בבית. כאשר רצינו למקד אותו במקום אחד, הצלחנו, וזאת על ידי הפעלת קרני לייזר שהשואב נעזר בהן על מנת להגדיר מקום שאיבה לפי הצורך.

בגלל הבריאות

מכיוון שאנו אוהבים לנשום אוויר נקי, ואנחנו לא ממש יוצאים לטיולים בפסגות ההרים על מנת לעשות כן, החלטנו שלפחות בשהייה בבית נוכל לקבל קצת אוויר טוב לריאות. מסתבר ששואב אבק רובוטי מאפשר ניקיון יסודי של כלל האבק בבית עם פילטר מיוחד ומסננים שאוספים ומונעים לכלוך ובכך גם מסננים את האוויר שאנחנו נושמים. עם יכולות כאלה אפשר לנשום לרווחה.

סיבות לקנות שואב אבק רובוטי
בגלל הפאנלים

מכירים את ההרגשה הקשה שבה אתם שוטפים את הבית באופן יסודי אך הפאנלים תמיד נשארים מלוכלכים – מה שגורם לכם לעבוד שעות נוספות עם סמרטוט ופיית שואב צרה במקום? אנחנו לא. בכל הנוגע לניקוי פאנלים, עד כמה שמבחינתנו הניקיון היה נראה מיותר, מסתבר ששואב אבק רובוטי סוגר לנו גם את הפינה הזאת. לשואב ישנה מברשת ייחודית המנקה פאנלים, וחוסכת לקפדני הניקיון סבל רב.

שואב אבק רובוטי – גם עצלנים יכולים ליהנות מבית נקי

לסיכום נאמר שמלבד 3 סיבות לקנות שואב אבק רובוטי שהצגנו לכם כאן, ישנן מגוון סיבות שגרמו לנו לעשות מגבית ולרכוש את השואב: עצלנות, חסכון בחשמל, ניקיון ממוקד, שמירה על איכות הסביבה ועוד.

בנוסף, כאשר עשינו מאמץ עילאי להפוך ל'עקרות בית נואשות', החלטנו כי בזמן שהשואב ישאב את כל הבית, אנחנו ננקה את שאר החפצים והאלמנטים אליהם השואב לא מגיע מפאת מיקום גבוהה. השואב חסך לנו לפחות 50 אחוזים מהעבודה, מה שהיה פחות מייאש ושווה לכל הדעות!

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »