שירותי ביובית 24 שעות

ביובית אינה ביוב קטן, אלא משאית גדולה אשר כוללת מגוון עזרים עבור שאיבה של מי ביוב, כגון מים עכורים, פסולת וכדומה. הביובית משרתת כאשר ישנה הצפה וכאשר מבקשים לשאוב מי ביוב שטרם עלו למעלה, ולו כי מבקשים לטפל בצנרת. כיצד מתבצע השירות? ובכן באמצעות לחץ מאוד גדול של וואקום, כך שבין היתר ביובית גם אידאלית עבור הפרדת דלקים, שטיפת קווי ניקוז וכדומה. מה קורה עם התוכן שנשאב? הוא מועבר למערכת טיהור שפכים, כך שבין היתר יש יישור קו עם איכות הסביבה ועל כן יש לוודא שהחברה מחזיקה בכל האישורים הנחוצים, ולו מטעם משרד הבריאות.

שירותי ביובית 24 שעות

פריצת סתימות בלחץ מים

שירותי ביובית 24 שעות עשויים להיות יעילים ביותר עבור לקוחות פרטיים שמגלים שהמרתף הוצף במי ביוב, עבור מפעלים שיש להם סתימה אשר מונעת המשך הליך הייצור, עבור חניון ששורשים נכנסו למערכת הביוב ובכך פוגמים ביעילותו ועוד, כך שלא מעט לקוחות פרטיים לצד בעלי עסק מבקשים להכיר חברה אשר מומחית בשירותי פריצת סתימות בלחץ מים ואף שעובדת סביב השעון ויודעת להגיע במהירות לנקודה הרצויה, וזאת כי אין לדעת מתי ואף באיזו בהילות יופיע הצורך ליהנות משירותי ביובית.

מענה מקצועי

יש להבין שהביוב מצוי תחתינו כל הזמן, אך ברגע שהוא עולה מעלה (או רק הריחות ממנו מצליחים להגיע אלינו), מדובר בפגיעה משמעותית באיכות החיים ואף מדובר בהרס רב לציוד. אי לכך חשוב ביותר לדעת שיש מענה במרחק שיחת טלפון, כך שניתן לדעת שגם אם מדובר בכמות גדולה של מי ביוב אשר מאיימים לשטוף את הרהיטים, אתם יכולים למנוע זאת באופן יעיל ונקודתי, אך לשם כך יש להכיר חברה מוסמכת שיודעת להעניק שירות מקצועי.

בצמוד לנהלי איכות הסביבה

מהו שירות מקצועי? ובכן מדובר בשירות שבין היתר כולל פריצת סתימות בלחץ מים, אך הוא גם כולל צוות מקצועי אשר יודע לבחון את מקור הבעיה, יודע לבחון את איכות חלקי המשאבה (במידה ויש), מתנהל בצמוד לנהלי איכות הסביבה ויודע לבחור במענה המדויק עבור כל תרחיש.

 

Updated: אוקטובר 22, 2018 — 3:31 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016