שיפוץ משאבות

 

 

כמו כל ציוד טכני, גם משאבות צריכות תחזוקה קבועה. זה נכון לכל משאבה, אפילו משאבת דלק, אבל אם מדובר במשאבה שעושה שאיבה של ביוב על בסיס יומי, זה קל וחומר. שיפוץ משאבות הוא שירות חיוני לכל מי שעובד בתחום, וזאת מכיוון שללא המשאבה – אין עם מה לעבוד!

 

בעבור מי יש משאבות טבולות?

 

משאבה טבולה היא מכונה שמושכת נוזלים כלפי מעלה, כנגד דרך הטבע. זה אומר שאם יש מי ביוב בעייתיים, בגלל צנרת סתומה או בגלל צינור משופע בצורה לא נכונה, המכונה יכולה לעשות זאת בצורה טובה. ללא משאבה טבולה העבודה קשה עד בלתי אפשרית. זה מתאים בעיקר למי שצנרת הביוב בדירה / חדר / בית / מרתף שלו נמוכה יותר משל שאר הבניין ואז מטבע הדברים המים של הביוב חזרה לכיור או לאסלה, ולא יכולים לעלות לבד לצנרת הראשית. בשביל זה יש משאבה טבולה.

 

מה עושה משאבה טבולה?

 

משאבה טבולה למעשה מעלה את המים באמצעות התחברות משני הצדדים לצנרת הביוב, ושינוע שלהם מצד אחד לצד השני. היא מייבשת בורות ספיגה ובאמצעות כניסה לנוזלים עצמם היא יודעת באמצעות מצוף מתי יש צורך להתחיל למשוך את המים. זוהי פעולה מלוכלכת וסיזיפית, אשר דורשת תחזוקה קבועה וגם שיפוץ משאבות במקרה הצורך.

 

איזה סוגי תקלות יש?

 

התקלות מגיעות במפוחים, חיבורי החשמל, שריטות ושברים, לכלוך, בעיות מכאניות ועוד. לכן, אם אתם צריכים שיפוץ משאבות הגיוני שתעשו זאת במקום איכותי, טוב וברמה גבוהה, שמכיר את המותג שיש לכם וידאג להחזיר אותו לשימוש תקין במהירות.

 

מה חשוב לבדוק לפני שמתקנים את המשאבה?

 

חשוב מאד לבית המלאכה לתיקון המשאבות שתעבדו איתו יהיה עם חלקי חילוף מקוריים ויעבוד רק איתם, שהאנשים שעובדים בו מקצועיים ויודעים איך לתקן את המותג שלכם, וגם יתנו שירות עבור משאבות שלא נרכשו דרכם. חשוב לקבל אחריות בסוף העבודה, וכמובן שיפוץ משאבות רציני צריך לכלול בדיקת הרצה כדי לראות אם היא עובדת טוב לפני שהיא יוצאת "מהמוסך". אל תתפשרו על האיכות וככה תדאגו שהמשאבה שלכם תעבוד עוד הרבה שנים!

 

Updated: אוגוסט 22, 2017 — 11:14 am

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016