ציפוי מגן

אם אתם רוצים מבנה עמיד ואיכותי, בלי צורך בשיפוץ יקר ומסיבי, אלא רק מיגון בסיסי שיסייע להימנע מפגיעות קטלניות והרס אסתטי של המבנה, אתם צריכים ציפוי מגן. אם אתם רוצים לשמור על המכונית שלכם, הן מבחינה אסתטית, וגם לייצר בעבודה שריון מגן שיסייע להציל חיים – ציפוי מגן איכותי זה מה שאתם צריכים. החומר לא יקר, העבודה מהירה, ציפוי מגן מציל את החיים שלכם. במדינה כמו ישראל, כשיש כל כך הרבה פיגועים על רק פלילי, לאומי וגם הרבה סיטואציות ביטחוניות בעייתיות – ציפוי מגן הוא דבר קריטי.

ציפוי מגן

ציפוי מגן למבנים

ציפוי מגן למבנים הוא דבר חשוב מאד – שכן הוא מסייע להציל חיים של העובדים או הגרים בבניין. ציפוי מגן למבנים הוא בעל יכולת להגנה מפני פגיעות הדף ורסס כך שהוא מצוין למי שמתגורר במקום עם סיכון גבוה לירי או פיגועים כמו בכפרים מבודדים ביהודה ושומרון. בנוסף, לא צריך לשפץ את הבית, ולא צריך לשנות שום דבר מיוחד – אולי מעט בגודל החדר, או הדירה, בגלל עובי החומר, שכן הוא מותקן על קירות, בניינים ומבנים מסוגים וחומרים שונים. ההתקנה מהירה מאד, ולא צריך היתרי בניה בשביל זה.

ציפוי מגן לזכוכיות

בנוסף ישנו גם ציפוי מגן לזכוכיות, שמאפשר להציל חיי אדם, באמצעות מיגון המכונית. את הציפוי מצמידים לחלונות הקיימים, מעבים ומחסמים את הזכוכית, וכך בעצם לא מאפשרים לקליעים להיכנס לתוך הרכב. זה לא בטוח וסגור כמו חלונות מיוחדים ומוגנים, לכן מה שזה יכול להבטיח זו הגנה משמעותית מפני קליעים אם כי לא ב-100%, ובעיקר זה קונה זמן לברוח ולמצוא מחסה, בהנחה ויש ירי מאסיבי לעבר כלי הרכב.

מה צריך לקחת בחשבון בעניין ציפוי מגן

חשוב מאד להקפיד לעבוד עם חומרים איכותיים בלבד, אשר עומדים בתקנים בין לאומיים. משמעות הדבר, שעל כל חומר מגן שמדובר – צריך שיעמוד בתקן של ארה"ב, של נאט"ו ושל האיחוד האירופאי, תקנים מחמירים מאד, בעיקר ברמת התחמושת שהם יכולים להתמודד איתה. בכל זאת, לצערנו, לא חסר נשק בעולם ובישראל יש הרבה מאד סוגים, שכדאי שתהיו מוכנים לכולם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »